Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam dosc spory dylemat, musze kupic plyte pod wysluzonego i styranego kreceniem 2500k, poniewaz w starej zgaslo swiatlo zycia i odeszla do krainy wiecznego krzemu. Zycie toczy sie jednak dalej i postaram sie w skrocie napisac czego oczekuje od plyty, a mianowicie przede wszystkim plyta ma sluzyc jedynie do czerwca-lipca, a wiec do premiery hsw, dlatego dobrze byloby gdyby byl to jakis popularny i nie za drogi model, ktory bedzie mozna latwo odsprzedac z niewielka strata, gdyz jak wiadomo po premierze lga1150 swiat nie bedzie juz nigdy taki jak dotychczas. W skrocie napisze swoje wymagania;

 

- dobra sekcja zasilania

- dobrze dzialajacy offset, llc, ogolnie bezproblemowe uefi

- poprawnie dzialajaca kontrola predkosci obrotowej wentylatorow w zaleznosci od temperatury

- OC do 4.5 ghz mnie nie zadowala, bo czasami lubie sobie zagrac, a jak wiadomo 2500k nie wystarcza kazdemu i do wszystkiego

- ogolnie brak problemow ze stabilnoscia, bootowaniem itd.

- renomowany producent, w zadnym razie nie zaden ASRock

 

Wstepnie zastanawiam sie pomiedzy GA-Z77X D3H a MSI Z77A-GD55, ktora z tych plyt wybrac?

Edytowane przez evergreen
Link to post
Share on other sites

Ja z kolei polecę coś wspomnianego wyżej gigabyta ->

http://www.morele.net/plyta-glowna-gigabyte-ga-z77-ds3h-intel-z77-lga-1155-2xpcx-vga-dzw-glan-sata3-usb3-raid-ddr3-crossfire-463927/

. Kolega z pracy, mocno wkręcony w OC ją używa i jako, że nadeszła pora

na wymiane moich starych gratów mi też ją zasugerował.

Wykręcony ?? chyba w kosmos ;D

OC na plycie bez chłodzonej sekcji to totalna porażka.

MSI w wydaniu GD55 będzie  o wielę lepsze 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...