Skocz do zawartości

Telefon na przedłużenie umowy


Recommended Posts

Cze

 

Kończy mi się umowa właśnie z Play moj abonament wynosi 65 zł 450 min 250mb internetu ale to nie jest wazne :) Najwazniejszy dla mnie jest telefon nie mam pojecia jaki wybrać dotychczas miałem Motorolle Milestone świetna komórka , oprócz początkowych wybryków ( jak łapała zwiecha bo za szybko coś robiłem to się wyłączała) była świetna kończy mi się umowa i nie mam bladego pojecią jakiego smartfona wybrac. Z tego co widze Play to chyba nie najlepszy wybor wiec nie koniecznie musi byc z tej sieci , chciałbym na telefon w abonamencie przeznaczyć jakieś max 400 zł i to takie górne max jaki doradzilibyście telefon głównie do sms'ów , internetu i czasami słuchania muzyki :) ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Galaxy S III Mini to nic innego jak Samsung Galaxy S II w innej obudowie. Parametry ma w miarę ale raczej chcesz telefonu z najwyższej półki to SGS III będzie idealny.

 

 

Galaxy S Advance to skrzyżowanie Galaxy S/Galaxy S II

Link to post
Share on other sites

no w sumie to kupił bym chyba s3 mini, mimo mojej sympatii telefonów sony (ericsson) i lepszego wykonania, wyglądu i wyświetlacza to Xperia P ogranicza mnie przez to że nie mogę wyjąc baterii która swoją drogą też jest gorsza od tej w S3 mini i przez to że ma tylko 16gb wbudowanej pamięci bez możliwości rozbudowy   

Link to post
Share on other sites

S3 mini za 1zł L9 za zł Xperia P za jakies mniejsze ten jest pieniądze w tych abonamencie 89zł w Orange  (napewno przenosze sie od Orange) niestety HTC One S od miesiaca  nie maja na stanie proponował mi tego nowego windows phone ale jakos nie ufam Windowsowi , jaki polecacie :) w tym abonamencie ? :)

Link to post
Share on other sites

mam L9 od grudnia, telefon bardzo szybki i stabilny, świetna jakość dźwięku w słuchawce, rewelacyjny ekran, trzyma na 1 ładowaniu 3,5 dnia, android 4, jedyna wada to taka sobie jakość zdjęć, w każdym razie polecam bez dwóch zdań, w użytkowaniu identyczne wrażenia jak z SG S3, płaciłem ok 350 zł w PLAY co i tak było najtańszą ofertą na rynku

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja również wziąłem sobie LG L9 na przedłużenie umowy w T-mobile i jestem zadowolony z użytkowania, ma wszystko co potrzeba, szybko chodzi, zdjęcia nie takie złe jeśli się odpowiednio ustawi ;) Jak coś to pytaj...

Link to post
Share on other sites

Z chęcią zapytaj o odpowiednie ustawienia aparatu do zdjęć ;)

 

kombinowałem już z automatycznymi ustawieniami, ręcznymi ale jakość nie powala, razi pikseloza, mam wrażenie że mój stary wildfire robił lepsze zdjęcia, chyba że mam uszkodzony aparat... bo nawet laska w salonie była zdziwiona że faktycznie jakość jest średnia

 

warto dodać że L9 ma rewelacyjny ekran do oglądania netu

 

bateria żeby dłużej trzymała to trzeba w nocy ustawiać "tryb lotniczy" (sa specjalne programiki w sklepiku)...

Edytowane przez voltaire78
Link to post
Share on other sites

 

Z chęcią zapytaj o odpowiednie ustawienia aparatu do zdjęć

Pewnie że jakość nie powala, ale czasem wystarczy ustawić ręcznie ostrość na innym punkcie niż automatycznie i jest lepiej.

Przy okazji mój stary K770i 3,2Mpix robił lepsze fotki niż większość obecnych smartfonów.

Nie oszukujmy się, to telefon a nie aparat. Poza tym często bywa tak że piękne wyświetlacze telefonów ładnie podbijają kontrast i kolory, na komputerze już tak różowo te same zdjęcia nie wyglądają.

 

 

bateria żeby dłużej trzymała to trzeba w nocy ustawiać "tryb lotniczy"

mało korzystam z telefonu, parę rozmów, trochę sms'ów itp. ale na luzie trzyma parę dni, z baterii jestem miło rozczarowany.

Link to post
Share on other sites

Przyszedł dzisiaj, po paru godzinach zabawy stwierdzam telefon bardzo fajny, genialny ekran, wykonie też na dobrym poziomie, przyjemny interface, nie miałem żadnej zwieszaki, w kieszeni spokojnie się mieści, jedyne co to muszę się przyzwyczajając do takiego wielkiego ekranu i aparat nie porywa,

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...