Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak w temacie :D czyli czy podoba wam sięnwoa wersja i czy macie z nią jakieś problemy?

 

Mi narazie się podoba, zobaczymy czy się nei będzie wieszać tak jak poprzednia wersja.

 

 

 

Wkurza mnie natomiast że muszę czekać kilka sekund zanim zamknę reklamę.

Link to post
Share on other sites

Muszę częściowo zmienić zdanie na temat nowego GG. W poprzednich wersjach zawsze denerwowało mnie to, że długość opisu była ograniczona, teraz sprawdziłem w nowym GG i opis można ustawić znacznie dłuższy, nie wiem czy są też jakieś ograniczenia, ale dla przykładu zacząłem coś pisać. Pisałem, pisałem i pisałem, w końcu mi się znudziło, a opis był strasznie długi, więc to dla mnie duży + :D

Link to post
Share on other sites

Muszę częściowo zmienić zdanie na temat nowego GG. W poprzednich wersjach zawsze denerwowało mnie to, że długość opisu była ograniczona, teraz sprawdziłem w nowym GG i opis można ustawić znacznie dłuższy, nie wiem czy są też jakieś ograniczenia, ale dla przykładu zacząłem coś pisać. Pisałem, pisałem i pisałem, w końcu mi się znudziło, a opis był strasznie długi, więc to dla mnie duży + :D

opisy moga mieć do 255 znaków. Tak długie opisy beda poprawnie wyswietlane tylko na najnowszym GG, na starszych wersjach bedzie wyswietlane tylko 120? znaków, czyli tyle ile maksymalnie mogły mieć opisy w starszych wersjach.

Link to post
Share on other sites

Dziwię się, że tak sporo ludzi narzeka na gg, a mimo tego wciąż je używają. Są alternatywy przecież :)

 

1) skórki - wstydziliby się, że tak późno;

2) dłuższe opisy - j.w.;

3) zakładki - j.w.;

4) szyfrowane hasła - j.w.;

5) avatary - j.w.

 

Ale mimo wszystko dobrze, że robią jakieś postępy. Ja osobiście od 6 lat używam Tlen i polecam każdemu :)

Link to post
Share on other sites

Wiecie może jak wyłączyć na stałe opis: Gadam z nowego gg... :D

Za każdym włączeniem programu, ustawia mi się ponownie ten opis ;)

W ustawieniach programu w status.

 

A jeżeli chodzi o samo gg to ładniej wygląda i chyba to wszystko. Działa tragicznie - szczególnie na starszych maszynach.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

To tylko komunikator trzeba się przyzwyczaić lub ożywać starej wersji. Mi osobiście nie podoba mi to że jak zainstalujesz nowegg to domyślnie masz ustawiony opis " mam już nowegg ..." Bez sensu jak dla mnie. Co mi podoba że wyświetla linki z filmami z youtube itd, posiada także sprawdzanie pisowni.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...