Skocz do zawartości

Gtx 680 czy HD 7970 ?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Guciek,

Recommended Posts

Tobie padł, nie znaczy ze innym.

Gigabyte, jak ma flotę niech bierz sapphire, mogę powiedzieć ze są  najlepsze, mowa tutaj o wersji 7, wydajne chłodzenia, ciche, i OC,co chcieć więcej.

Zasilke mi tu dawaj, model/moc?

Link to post
Share on other sites

Tobie padł, nie znaczy ze innym.

Gigabyte, jak ma flotę niech bierz sapphire, mogę powiedzieć ze są  najlepsze, mowa tutaj o wersji 7, wydajne chłodzenia, ciche, i OC,co chcieć więcej.

Zasilke mi tu dawaj, model/moc?

http://www.skapiec.pl/site/cat/37/comp/1227210

 

Będę podkręcał + nie wykluczam SLI / CF w przyszłości.

Edytowane przez bebunio007
Link to post
Share on other sites

Podany w pierwszej odpowiedzi szafir jak najbardziej się nadaję. Sam zawsze na zielonych pracowałem, ale postanowiłem zrobić mały eksperyment z radosławem i powiem Ci że nie żałuję. Cicha, wydajna. Giguś ma o ile się nie mylę zablkowaną zamianę napięć więc chyba lekko O/C bladziej wypada. Oczywiście mogę się mylić.

Link to post
Share on other sites

Podany w pierwszej odpowiedzi szafir jak najbardziej się nadaję. Sam zawsze na zielonych pracowałem, ale postanowiłem zrobić mały eksperyment z radosławem i powiem Ci że nie żałuję. Cicha, wydajna. Giguś ma o ile się nie mylę zablkowaną zamianę napięć więc chyba lekko O/C bladziej wypada. Oczywiście mogę się mylić.

To już coś, składam właściwie złożyłem komputer tylko zostało zebrać kasę.

I coraz bardziej jestem zdecydowany na Radka.

Link to post
Share on other sites

Autorze b. dobry wybór.

nie lepiej Ci poczekac na radki 8xxx lub nowe nvidie ??

A komu się chce czekać prawie cały rok jeszcze ? Jakiegoś wielkiego skoku raczej nie będzie, a ceny będą pewno wysokie ;] Karty się kupuje teraz i na teraźniejsze gry itd.
Link to post
Share on other sites

nie lepiej Ci poczekac na radki 8xxx lub nowe nvidie ??

Jeśli to było do mnie to moja odpowiedź.

Nie mam zamiaru czekać chyba, że pod względem zbicia cen kart.

Moim zdaniem nowe generacje wiele nie wprowadzą i będą bezsensownie drogie...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...