Skocz do zawartości

ASUS GTX 680 DirectCU II Top ktos posiada? wasze opinie!


Recommended Posts

Nie miałem z nią styczności, ale temperatury uzależnione są głównie od
obudowy i jej przewiewnosci oraz zainstalowanego chłodzenia. "Głośna" to
pojęcie względne. Im lepsza buda, tym lepiej będzie chłodzić kartę i
nie będzie wymuszać od niej przyśpieszenia pracy wentylatorów.. Jak
sprawuje się w grach najlepiej pokażą testy róznych kart na jednej
platformie.



http://www.guru3d.com/articles_pages/asus_geforce_gtx_680_asus_directcu_ii_top_review,11.html Tutaj testy głośności.

Link to post
Share on other sites

Karta EVGA 680 GTX 4GB. Na testach, ktore przegladalem w internecie wychodzila swietnie. jak dla mnie odpowiadala mi w stu procentach. niestety temperatura przekraczala 80 stopni w Dirt 3, do tego byla bardzo glosna i miala "coil whine", co zmusilo mnie do odeslania karty.

Link to post
Share on other sites

Bralem Nawet rozwazalem nad wersja 4GB 3 slotowa karta dobra jest? Wyglada na kiespko zrobiona:D ale to moje tylko zdanie heh.. Chce byc pewny wydajac ponad 2000 zl ze karta bedzie sprawna i nie bedzie zadnych piszczacych cewek ..ASUS wyglada na bardzo dobra konstrukcje,masywna bralem pod uwage takze msi lightning 680 wysoka jakosc wykonania nie mam juz pojecia co wybrac AMD raczej nie wchodzi w gre

Link to post
Share on other sites

Nie piszcie już, że 7970 jest wydajniejsza bo to zależy od gry. Poza tym zaraz wybuchnie wojna nv-amd.

Chcesz 680 to ją bierz (ta karta to moje marzenie :) )

Mogę Ci jedynie powiedzieć jak chodzi chłodzenie msi ( nie lightning) bo taką też widziałem. Budę mam dobrze wentylowaną, jednak kartę zaczyna się słyszeć od 40-45% obrotów wentylatorów. Podczas BF'a i tak jej nie słyszę bo z głośników lecą dźwięki, ale temp. rdzenia w porządku - poniżej 70C. Cewki piszczą, ale tylko w grach i benchmarkach, gdzie osiąga się 2k+ FPSów :D np ten mobilny benchmark z nowego 3Dmarka.

Link to post
Share on other sites

Zarówno Asus 680 Top jak i Lightning to świetne konstrukcje. MSI jest łatwiej podkręcać. Wystarczy przeflashować odblokowany Bios LN2 i można zmieniać napięcie z poziomu Afterburner. Na Asusie jest gorzej bo aby móc podnieść napięcie rdzenia trzeba ingerować w PCB (Hot wire) co wiąże się z utratą gwarancji. Jak będziesz się bawił w OC to lepiej weź MSI ale którą nie wybierzesz to na pewno będziesz zadowolony.

Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites

Ciekawie jak jest z temperaturami Lighting czy asus dzis podejmuje decyzje ale nie jestem jeszcze pewny..

Nie bierz żadnej z nich, poczekaj jeszcze miesiąc. Może wyjdzie nowa seria na bazie nowego Tytana. Jeśli rzeczywiście pojawi się nowa seria to ceny starej mogą spaść. Kupno 680 teraz to głupota.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...