Skocz do zawartości

Recommended Posts

Sam posiadam Sensation i szczerze odradzam. Z wyglądu może jest ok ale:

1.Bardzo mocna grzejąca się bateria

2.Nie jest on wydajny, zwieszenia i spowolnienia animacji są na porządku dziennym jak patrzę na telefony z mojego otoczenia 2x tańsze, które działają szybciej od Sensation to mam chęć rzucić nim o ścianę (nie tego oczekiwałem kupując telefon za ponad 1500 zł).

3.Jak odpowiednio zakryjesz dłonią tylną część telefonu to może on stracić zasięg sieci lub Wi-Fi

Link to post
Share on other sites

Wiele może nie, ale z tego co mi wiadomo nie ma tylu narzekań, tak jak kolega wyżej opisał zwykłą wersję :)

Na razie nie ma co dyskutować, bo autor musi się zdecydować.

Link to post
Share on other sites

 

Sam posiadam Sensation i szczerze odradzam. Z wyglądu może jest ok ale:

1.Bardzo mocna grzejąca się bateria

2.Nie jest on wydajny, zwieszenia i spowolnienia animacji są na porządku dziennym jak patrzę na telefony z mojego otoczenia 2x tańsze, które działają szybciej od Sensation to mam chęć rzucić nim o ścianę (nie tego oczekiwałem kupując telefon za ponad 1500 zł).

3.Jak odpowiednio zakryjesz dłonią tylną część telefonu to może on stracić zasięg sieci lub Wi-Fi

1. To nie bateria się tak nagrzewa, tylko procesor

2. 1500 zł za Sensation? Mam nadzieję, że nie długo po światowej premierze, bo na chwilę obecną tel telefon nie jest wart więcej niż 800 zł.

3. Tak, death grip występował w niektórych modelach. Moja sztuka też potrafiła zgubić zasięg GSM (wifi nigdy), ale nie było to bardzo uciążliwe.

 

 

 
Bicz please, na nim się GTA 3 mocniej tnie niż na SGS..

To kup sobie plastikowego SGS'a, który po pół roku ma zdartą ramkę i porysowany plastikowy tył.

Grałem w GTA 3 na Sensation i nie miałem żadnych lagów.

 

 

 
Z takimi odzywkami to do kolegów na podwórku. 

 

Mówimy o wersji XE nie o zwykłej, pamiętajcie.

Między zwykłym Sensation a XE różnica znajduje się w podkręconym o 200 MHz procesorze i softwareowo dodanym Beats Audio. do tego trochę inna obudowa i podświetlenie dotykowych przycisków.

Swojego kręciłem do benchmarków nawet na 1700MHz, wystarczy kernel do OC i jazda, nic trudnego. A to całe  Beats Audio - żenada.

Edytowane przez baker
Link to post
Share on other sites

Swojego kupiłem jakoś półtora roku temu(nie jestem w stanie dokładnie określić). Jeszcze jedna ważna sprawa to aktualizacje, które na ten telefon już raczej nie będą wydawane, nawet jak to był topowy model to dostałem 2 może 3 aktualizacje nic nie poprawiające i 1 ważną do androida 4.0.3, a na androida 4.1 już chyba nie mam co czekać. Z kolei rywal jakim jest SGS II dostanie taką aktualizację. Według mnie to właśnie bateria się nagrzewa gdy gram w jakąś gierkę to czuję w dolnej części ciepło, a jak uruchomię program do monitorowania baterii to jest tam napisane, że temperatura baterii wynosi 40 stopni.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...