Skocz do zawartości

Problem z MW2


Recommended Posts

gów... prawda co tu piszecie to przez tą aktualizację dzisiejszą wywala nie może się połączyć po raz drugi w tym samym lobby wywala błąd lidzy do 8 ... 9... 15 i błąd Valv'e jak zawsze coś spieprzy już napisałem odpowiedniego majla do tych debili :D;););):D:D:[ ten problem mam nie tylko ja tylko też paru kumpli ze steam

Link to post
Share on other sites

No to bądź samemu hostem ;)

 

1. Kliknij na find game.

2. Kliknij na dowolny typ który chcesz zagrać.

3. Naciśnij back aby wyjść z lobby, jeśli nie znajdzie servera przy 50ms ping i przejdzie na 60ms ping wyjdz z lobby.

4. Powtarzaj ptk 1,2 i 3 (normalnie 3-4 razy). Powtarza sie po to by miec jak najmniejszy ping, bo wtedy Ty hostujesz ;)

5. Jeśli będziesz na samej górze razem z match played to nie wychodz z lobby i poczekaj na innych graczy... Ponieważ wtedy jak dojdą osoby będzie szukało najlepszego hosta.

 

;)

Link to post
Share on other sites

?? chyba jakbys sam palcem krecil plyte w napedzie to tyle czasu by to zajelo. gra instaluje sie okolo 10 minut.

Dobra może źle sprecyzowałem moją wypowiedź. Gra może i instaluje się 10 minut ale później steam ściąga aktualizację, która ściąga się 5 godzin. :menda:

Link to post
Share on other sites

Otóż wyskakuje mi błąd iw4mp.exe i gra wywala mi do windowsa.Co zrobić pomocy? :menda:

Jezeli Twoja karta graficzna ma 512 VRAM ustaw tekstury recznie na

 

- extra lub high

- high

- high

 

Mnie pomogło, na 9800 GX2 mialem ten blad co ty, po ok 4h gry, jezeli wszystko bylo na ekstra. Czytalem, ze do najwyzszych ustawien potrzeba karty z 1GB VRAM

Link to post
Share on other sites

Otóż wyskakuje mi błąd iw4mp.exe i gra wywala mi do windowsa.Co zrobić pomocy? :menda:

Jezeli Twoja karta graficzna ma 512 VRAM ustaw tekstury recznie na

 

- extra lub high

- high

- high

 

Mnie pomogło, na 9800 GX2 mialem ten blad co ty, po ok 4h gry, jezeli wszystko bylo na ekstra. Czytalem, ze do najwyzszych ustawien potrzeba karty z 1GB VRAM

Bzdury na moim kompie (profil) chodzi na max przy rozdzielczości Full HD

Link to post
Share on other sites

Ja miałem błąd w grze związany z "Memory Leak" (po PL to głupio brzmi ;p) i trzeba było jedne tekstury na high dać, i dałem te speculary na high i teraz mi się mieści w 2GB RAM(i śmiga w FULL HD), ale to nie do błędu autora ;]

Proponował bym zrobić update sterów + najnowszy DirectX a jak nie pomoże to zawsze jest możliwość - FORMAT :menda:;):D

Link to post
Share on other sites

gów... prawda co tu piszecie to przez tą aktualizację dzisiejszą wywala nie może się połączyć po raz drugi w tym samym lobby wywala błąd lidzy do 8 ... 9... 15 i błąd ...

no i mam tak samo :menda: , wcześniej było dobrze
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...