Skocz do zawartości

"This Apple ID has not yet been used in the iTunes Store" Na Tablecie


Recommended Posts

Witam.

 

Mam problem z Tabletem Ipad od apple, mam go dopiero 1 dzień i trochę nie kumam co i jak.

Problem polega na tym, że zrobiłem sobie konto na "App Store" i gdy chcę pobrać darmową aplikację np. FaceBook, to mi wyświetla, że "This Apple ID has not yet been used in the iTunes Store".

 

Wiem o co chodzi, ponieważ już trochę się z tym męczyłem, ale na darmo.

Chodzi o to, że nie mam karty kredytowej/platniczej i nie zamierzam wgl pobierać płatnych aplikacji, więc problem tkwi w tym czy da się jakoś to obejść ?. Próbowałem z amerykańskim kontem, ale nie ma już opcji "none" przy formie płatności.

 

No i jeszcze jeden problem, a może właściwie "BUG" chyba, że to zależy od niskiego stanu baterii.

Gdy się męczę z App Store, to czasami jak już wpisze ID apple, hasło itp. To jak już biorę next to te okienko się robi szare i się zawiesza. Mogę tylko zakończyć i to wszystko.

 

No i jak coś na pamięć tabletka przenieść ?, bo jak podłączam pod USB, jest ok, ale nie mogę przenosić.

 

Jeśli ktoś się uporał z problemami powyżej wymienionymi, to bym był wdzięczny o pomoc !.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

na niego przenosic mozesz tylko przez program itunes, inaczej tez sie da ale jest to mniej bezpieczne. Bardziej dla SuperUserow.Co do konta to dziwne, tez zakladalem kilka i zawsze mozna zostawic okna o platnosciach puste, znaczy mozna bylo bo robilem to jakis czas temu. Powiedz jaka wersje softu masz?i na ktorym ipadzie

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

na niego przenosic mozesz tylko przez program itunes, inaczej tez sie da ale jest to mniej bezpieczne. Bardziej dla SuperUserow.Co do konta to dziwne, tez zakladalem kilka i zawsze mozna zostawic okna o platnosciach puste, znaczy mozna bylo bo robilem to jakis czas temu. Powiedz jaka wersje softu masz?i na ktorym ipadzie

Ipad 2 iOS 5.1.1 pisze, że jest aktualne.

Link to post
Share on other sites

Aktualne nie jest ale zostan na nim. NIE AKTUALIZUJ DO WYZSZYCH bo sie nie oplaca. Softy z 6.-- sa slabe. Nie ma juz googlemaps tylko gowniane mapy apple i kilka innych wad. Spoko softa masz dobrego, sprzecik tez:) sprzedalem swojego IPhonea miesiac temu i ciezko mi sobie przypomniec jak to wyglada z ta rejstracja. Trzeba poczekac na kogos kto ma sprzet od Apple i to sprawdzi

Link to post
Share on other sites

Mam iPad-a , można założyć konto bez podawania numrów karty wystarczy wygooglować pełno tego jest na necie, na pamięć bezpośrednio nie przeniesiesz tylko poprzez synchronizację z itunes, co do map google wypuściło swoje mapy na iphone i ipada, mi soft z 6 smiga szybciej niz 5tka.

Link to post
Share on other sites

Mam iPad-a , można założyć konto bez podawania numrów karty wystarczy wygooglować pełno tego jest na necie, na pamięć bezpośrednio nie przeniesiesz tylko poprzez synchronizację z itunes, co do map google wypuściło swoje mapy na iphone i ipada, mi soft z 6 smiga szybciej niz 5tka.

No właśnie szperałem i próbowałem, ale zobaczę jeszcze raz. Zrobię nowe gmail i zobaczę.

 

EDIT"

Pominięcie pola z kartą nic nie daje.

Irytuje mnie to trochę ... Aple kurde.

Edytowane przez mati694330
Link to post
Share on other sites

Aktualne nie jest ale zostan na nim. NIE AKTUALIZUJ DO WYZSZYCH bo sie nie oplaca. Softy z 6.-- sa slabe. Nie ma juz googlemaps tylko gowniane mapy apple i kilka innych wad. Spoko softa masz dobrego, sprzecik tez:) sprzedalem swojego IPhonea miesiac temu i ciezko mi sobie przypomniec jak to wyglada z ta rejstracja. Trzeba poczekac na kogos kto ma sprzet od Apple i to sprawdzi

Opłaca się.. tzn. na 6.1.1 (only 4S) bateria trzyma bardzo dobrze.

Mapy google można pobrać z app store za free. ;)

Zaraz założę nowe konto i zobacze jak wyglada sprawa z tym numerem konta..

Zawsze też można założyć sobie internetową kartę bez plastiku w bzwbk (bezpłatna).

 

@Edyta

Rzeczywiście nie ma już opcji "none".

Zatem polecam założyć kartę internetową bez plastiku

 

https://www.centrum24.pl/prepaid/index?index=869

opcja karta internetowa i jedziesz dalej..

Edytowane przez Sony156
Link to post
Share on other sites

No na 4s moze, ja mialem 3gs i ta zmiana nic nie dala. A sadze iz nie ma nic w 6 co by bylo na plus, a zmiana softu moze tylko cos popsuc. U mnie tak bylo przy kazdym iphonie a mialem od 2g po 3gs. W 3gs np zmiana z 5 na 6 przyniosla martwy czujnik zblizeniowy i brak obsugi jakich kolwiek zestawow sluchawkowych(mic i pilot w zadnym sprzecie nie dzialal), a dodam ze kupilem drogie sluchawki specjalnie do apple i wraz ze zmiana softu moglem je sobie wsadzic wiadomo gdzie

Edytowane przez silentpa100r
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...