Skocz do zawartości

Gra na ferie - co polecacie?


Recommended Posts

Stranglehold! Zajrzyj do recki z mojego podpisu, może Cię przekona. Gra jest krótka, ale niezwykle "intensywna", akcja, akcja i jeszcze raz akcja! Ma też multiplayer, w który sam nie grałem, bo nie miałem konta GfW LIVE. ;) W Extra Klasyce jest za 25zł, myślę, że warto. :P

 

Może jakiś NFS - Most Wanted, Carbon, Undercover, a nawet Shift? Trzy pierwsze można nabyć za ~50zł, ostatni to niestety ponad stówa.

Link to post
Share on other sites

a tak zapytam jeszcze...@dRUGs

rozumiem, że Diablo 2 + LoD masz już w małym paluszku ;) bo jeśli nie (w co raczej wątpię) to mimo, że nie jest to FPS ani pokrewny gatunek to powinieneś zagrać...ciężkie godziny niemalże nieustannej i w miarę możliwości hack'n'slasha nieliniowości akcji...polecam

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

po dojściu na 70 można wejść w tzw. Prestige Mode, tracąc wszelkie odblokowane giwery i do nich dodatki w zamian za nie wiem co :P

Tak jak pisał "jac3Q", masz dodatkowy slot na własną kombinacje broni i perków ;)

 

Tylko haczyk jest taki... tylko przy parzystych trybach prestiżu je dostajesz :rotfl:

Link to post
Share on other sites

ja tam używam 2, max 3 trybów i jakoś nie narzekam :P no chyba, że czasem mapa tego wymaga to biorę 4 i 5 ale to naprawdę niepomiernie rzadko...

nie wiem czy by mi się chciało 2 raz wałkować 48 leveli (bo od ACR'a granie to już bajka ;) ) ale opcja taka jest

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

MW2 to na parę godzi do przejścia i cześć. Chyba, że będziesz grał po necie. Moja propozycja (czyli osoby, która w ogóle się nie zna):

 

Borderlands

 

Ostatnio grałem non stop, przez tydzień. Może misje bywają nudne, ale wygląda świetnie, taka trochę z przymrużeniem oka i wciągająca. No i pograsz dłużej, a nie dwie minuty. Ja polecam ;) Mi aż przykro, że przeszedłem wszystko, łącznie z dodatkiem. Chcę więcej!

Link to post
Share on other sites

MW2 to na parę godzi do przejścia i cześć. Chyba, że będziesz grał po necie. Moja propozycja (czyli osoby, która w ogóle się nie zna):

 

Borderlands

 

Ostatnio grałem non stop, przez tydzień. Może misje bywają nudne, ale wygląda świetnie, taka trochę z przymrużeniem oka i wciągająca. No i pograsz dłużej, a nie dwie minuty. Ja polecam :P Mi aż przykro, że przeszedłem wszystko, łącznie z dodatkiem. Chcę więcej!

ma niedługo wyjść chyba drugie DLC :rotfl:

ja całości nie przeszedłem gdyż albowiem do Multi na MW2 się dorwałem...ale dopóki grałem to powiem z czystym sumieniem, że gra jest super ;) wcześniej również ją polecałem :rotfl:

@Johny08PL

Michał nie jest n00Bem....wiem co mówię :rotfl: a to że granatnik...równie dobrze można z RPG czy AT4 chodzić...

chociaż z drugiej strony ja granatnika nie mam...

ale IMO posiadanie granatnika w giwerze nie świadczy o tym, że jest się n00Bem...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

GL NooB! xDD :rotfl: :rotfl:

Hahaha... jak chcesz to zrobię serwa 1vs1 i Cię rozwalę granatnikiem wbudowanym w ACRa ;):wariat::wariat:

 

Na plecach zawszę (poza Snajperem - tam mam M93 Raffica) chodzę ze Stingerem, rozwaliłem już ponad 50 samolotów/śmigłowców nieprzyjaciela :]

 

MW2 to na parę godzi do przejścia i cześć.

Tak się zastanawiam, czy któryś z was próbował w ogóle pograć w MP :P No właśnie... :rotfl:

 

:P

Link to post
Share on other sites

Hahaha... jak chcesz to zrobię serwa 1vs1 i Cię rozwalę granatnikiem wbudowanym w ACRa ;):wariat::]

będziesz miał problem po 2-3 strzałach - koniec amunicji :P

poza tym na niektórych mapach granatnik jest trochę niepraktyczny...

 

Na plecach zawszę (poza Snajperem - tam mam M93 Raffica) chodzę ze Stingerem, rozwaliłem już ponad 50 samolotów/śmigłowców nieprzyjaciela :rotfl:

ja wolę PP2000 do snajperki.....ale tak to też zawsze Stinger, ale nie pamiętam ile pojazdów zdjąłem :wariat:

 

Tak się zastanawiam, czy któryś z was próbował w ogóle pograć w MP :rotfl: No właśnie... :P

kto spróbował ten wie, że jest to zabawa na du(...)użo dłużej niż te parę godzinek singielka :rotfl:

 

sorki za lekkie OT, ale to służy ono uświadomieniu autora wątku, że MW2 jest warte swojej ceny, pod warunkiem, że ma się wystarczającego neta na multi

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Tak się zastanawiam, czy któryś z was próbował w ogóle pograć w MP :P No właśnie... ;)

No bo mnie to już nie rajcuje wtedy :rotfl: Dlatego mówię jak jest. Kampania w MW2 trwa parę godzin, w Borderlands o wiele, wiele dłużej.

 

zeratul: Rzeczywiście! Mad Moxxi's Underdome Riot :rotfl: Więc kolejne godziny grania :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Tak się zastanawiam, czy któryś z was próbował w ogóle pograć w MP :P No właśnie... ;)

No bo mnie to już nie rajcuje wtedy :rotfl: Dlatego mówię jak jest. Kampania w MW2 trwa parę godzin, w Borderlands o wiele, wiele dłużej.

nie wiesz co mówisz torture :rotfl:

z resztą Border nie jest czystym FPS'em...jest to krzyżówka FPS'a i hack'n'slasha, więc wypada, żeby się fabuła dłużej ciągnęła :]

multi w MW2 jest IMO wypas i osoba, która owe multi ignoruje lub wystawia o nim negatywną opinię nie zaznawszy tego samemu (grając, nie oglądając) na prawdę nie wie co mówi :P

a może jak ma być akcja to dRUGs jest zainteresowany Batman'em AA :rotfl:

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja nie mówię, że jest słaby czy coś - pewnie i jest super ;) Mówię cały czas o kampanii. Tak czy inaczej - w MW2 grało mi się bez jakichś większych rewelacji, ale za to w Borderlands wyśmienicie :P No dobra, ale to OT. Zaproponować, zaproponowaliśmy :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Ja nie mówię, że jest słaby czy coś - pewnie i jest super ;) Mówię cały czas o kampanii. Tak czy inaczej - w MW2 grało mi się bez jakichś większych rewelacji, ale za to w Borderlands wyśmienicie :P No dobra, ale to OT. Zaproponować, zaproponowaliśmy :rotfl:

dobra, pewnie mój ostatni post z OT :rotfl:

ja wychodzę z założenia, że nie samą kampanią człek żyje :rotfl: MW2 jest robione z tego co wiem głównie na multi...kampania jest tutaj właściwie dodatkiem samym na parę godzinek...

dlatego też w przypadku zakupu MW2 trzeba wziąć pod uwagę multi, bo właściwie po to tę grę się kupuje...

ale ok, propozycje poleciały, koniec OT :]

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

@zeratul: W takim razie dobrze, że nie kupiłem :P

 

PS Piszcie piszcie, temat się przyda - też niedługo będę miał trochę wolnego, to poprzeglądam te propozycje ;)

no to w takim razie ja już Ci polecam MW2 coby w multi popykać :rotfl:

Link to post
Share on other sites

No to ja się podepnę pod kwestię MW2.

Torture, mówisz, że kampania MW2 jest krótka (+/- 4,5h gry)...

A kiedy ostatnio oglądałeś interaktywny film wojenny napakowany taką ilością akcji, który trwał 4,5h? :P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...