Skocz do zawartości

Gra na ferie - co polecacie?


Recommended Posts

Witam,

chcę zakupić jakąś fajną grę na PC, w którą będę grał w ferie i po feriach ;), jakie polecacie? Mam już: Crysis, Mirror's Edge, GRID, DiRT 2, Left 4 Dead 2. Myślałem o MW2 lub STALKER: Zew Prypeci, chyba że są inne, lepsze?

Link to post
Share on other sites

Przepraszam, nie zauważyłęm DiRT'a2. Crysis Warhead nie jest podobny do Crysis ;) Jest to gra o tej samej fabule, jednakże miejsce rozgrywania akcji (mimo, że to ta sama wyspa) jest IMHO ciekawsze. Poza tym jest kilka ciekawych misji.

Link to post
Share on other sites

jeśli masz wystarczająco mocnego neta żeby uciągnąć MW2 - bierz śmiało...singiel to kwestia max 8h jak ktoś mało wprawiony, zaś multi...ja w jakieś 48h (w sumie łącznie) doszedłem na level 61 z 769 ;) (gwoli ścisłości jest 70 leveli, ale po dojściu na 70 można wejść w tzw. Prestige Mode, tracąc wszelkie odblokowane giwery i do nich dodatki w zamian za nie wiem co :P jest się wtedy znowu na 1 levelu i zaczyna się multi od nowa i tak można 10 razy podobno czy gdzieś jakoś)

reasumując...ciężkie godziny super zabawy

Borderlands też jest bardzo fajne

ja na Twoim miejscu wziąłbym właśnie MW2, które niedługo sam mam zamiar zakupić

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

jak nie grałeś to obowiazkowo DeadSpace i Company of Heroes - ta druga jesli ktoś lubi strategie. ME sa strasznie nudne, DA skomplikowany i sztywny, Stalker CoP to zaledwie cień pierwszego Stalkera, Borderlands straszny grind (ale jak ktoś lubi, może być).

Link to post
Share on other sites

jeśli masz wystarczająco mocnego neta żeby uciągnąć MW2 - bierz śmiało...

Mam 1mb/s radiówke z b. dobrym zasięgiem. :P

 

Może GTA IV? na twój sprzęt jak znalazł ;)

Mam to na PS3 :rotfl:

 

Jeśli jeszcze nie zacząłeś ferii, to polecam mass effect 2 :rotfl: To taki FPS z elementami RPG i w sosie since fiction.

Nie ciągnie mnie jakoś do tej gry :rotfl:

 

A jakaś gra, która będzie miała niedługo premierę?

Link to post
Share on other sites

Myślę ze MW2 będzie najlepsza propozycja, Single przejdziesz w parę godzinek ale jest jeszcze tryb muli który oferuje dużo opcji. Maksymalny lvl który możesz osiągnąć to 70lvl, ale na tym nie kończy się gra możesz iść w prestiż, możesz jej nie używać i grać na tym 70lvl. Jednak gdy użyjesz prestiżu dostaniesz dodatkową klasę na broń. I zmieni ci się ikonka medalu.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...