Skocz do zawartości

Porównanie systemów : Android, iOS, Windows Phone


Recommended Posts

Witam ponownie jakiś czas temu szukałem nowego tel i Kupiłem Samsunga Nota 2 no i tak tel jest bardzo fajny ale duży ale to mniejsza z tym i teraz chciałbym sie dowiedzieć o porównaniu systemów wyżej wymienionych bo bede chciał kupić 2 tel, Not sie nawet sprawuje jako navi w samochodzie a ten 2 to byłby lekki problem bo słyszałem że andek ma wiele niejasnych opcji i funkcji ale tak tylko słyszałem i chciałem sie dowiedziec o tych sys. a tel kupić  w granicy 800 900 zł i wszytko wyjdzie w praniu czyli jak wszystko powiecie co i jak. Znając życie troche maruda ze mnie jak o tel pisze co pewien czas ale taka moja natura.

Link to post
Share on other sites

Zamiast kupować smartfony i bawić się nimi proponuję zakup porządnego pdręcznika poprawnej pisowni i solidnego przyłożenia się do nauki formułowania zdań bo od czytania tego co powyżej napisałeś to aż oczy bolą.

 

Wysoka Rado Moderatorów proszę o przekazanie Użytkownikowi że istnieje taka opcja "Edytuj" oraz wnoszę o natychmiastowe zamknięcie tego bezsensownego tematu.

Edytowane przez Lukkas
Link to post
Share on other sites

3GS na allegro do 900 zeta da sie kupić ale iPhone u mnie odpadają jakoś tego sys nie lubie.
Głównie mi chodzi o porównanie tych 3 systemów, co lepiej kupić.
A do Lukkas-a to słownik mam tylko jak pisze to mało kiedy patrze na pisownie a to że tak napisałem sformułowany tekst to tak wszędzie pisze i każdy wie o co chodzi.

Link to post
Share on other sites

Skoro iPhony odpadają bo nie lubisz tego systemu to po co go porównywać do innych ?

 

@mazi86 - Też wiem o co chodzi tylko, że musiałem przeczytać to 3 razy.

To, że gdzie indziej komuś chce sie zastanawiać o co chodzi to nie znaczy, że tu ktoś będzie spędzał kilka minut na czytaniu tego samego żeby to dobrze zrozumieć.

 

"bo przecierz sobje moge pisoć jok hce nieh fszyscy prubują domyslic sje o co mi hodzilo" :)

Link to post
Share on other sites

3GS na allegro do 900 zeta da sie kupić ale iPhone u mnie odpadają jakoś tego sys nie lubie.

Głównie mi chodzi o porównanie tych 3 systemów, co lepiej kupić.

A do Lukkas-a to słownik mam tylko jak pisze to mało kiedy patrze na pisownie a to że tak napisałem sformułowany tekst to tak wszędzie pisze i każdy wie o co chodzi.

Za 3GS'a nie warto dawać więcej jak 500 zł, stare padło i potrafi mulić na IOS 6.1

Za 900 zł to możesz już znaleźć iPhone 4.

Link to post
Share on other sites

Skoro masz telefon z Andkiem to po co Ci nasze zdanie o tym OS? Android jest świetnym systemem, otwartym, co wiele osób wykorzystuje. Niestety czasem odstaje w kwestii szybkości działania.

 

IOS jest bardzo szybkim, świetnie zoptymalizowanym lecz zamkniętym systemem, jeżeli jesteś zwykłym, szarym użytkownikiem to i tak tego nie odczujesz.

 

Windows Phone jest bardzo szybki ale wygląd to kwestia gustu. Ten system albo się kocha albo nienawidzi. Na tle IOS i Andka jego Marketplace ma bardzo mało aplikacji.

I jeszcze jedno: telefony z WP7.5 nie dostaną aktualizacji do WP8.

Link to post
Share on other sites

Dziwi mnie jedno, masz androida, słyszałeś że ma wiele niejasnych funkcji? Bawisz się tym telefonem? Przecież chcąc nie chcąc musisz spędzić z nim trochę czasu żeby go poznać.

 

Ten drugi telefon to ma być tylko do rozmów? Bo w sumie ciężko wywnioskować.

Używaj prosze znaków interpunkcyjnych w odpowiednich miejscach, ułatwi to szybką pomoc.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za poprawkę, ostatnio jestem zakręcony:p

Jak wyżej, w sumie jedyny HTC z win phone na którego warto zwrócić uwagę. Ostatnio ktoś z forum go kupił, wiec polecam przejrzeć wątki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...