Skocz do zawartości

Sleeping Dogs- Instalacja


Recommended Posts

Witam kupilem grę Sleeping Dogs, do polowy zainstalowalo sie z płyty, a 2 polowe sciaga z internetu. :(

Mam internet z limitem danych wiec nie moge sb pozwalac na pobieranie  duzych plikow. Sa moze jakies obejscia ? 

 

Ps: Instaluje przez Steam. Prosze o szybka odpowiedz.

Link to post
Share on other sites

Witamy XXI synu, tutaj wszystko z neta się ściąga.  Kupujesz gre w podełku za 150zł, a okazuje się że masz tylko na płycie origin i tyle. Musisz ściągać 18Gb gry + 12GB dodatków + aktualizacje - jazda po bandzie :D

Link to post
Share on other sites

Buck1, szczera prawda :D

Żyjemy w czasach gdzie producenci,developerzy wymuszają na nas by kupic przez neta, przez neta zapłacic i sciągnąć.

Po co Ci kolejne pudełko jak możesz to wszytsko miec na koncie origin,steam i wystarczy sciagnąć, tylko własnie niektórzy nadal mają problem przez limity lub inne ograniczenia.

Edytowane przez Hezen
Link to post
Share on other sites

Osobiście na swoje połączenie nie mam co narzekać, na moim "zadupiu bez dobrego internetu" posiadam najszybsze połączenie radiowe, więc taki BF pobrał się w 5-6h. I tak moja o Bateffield 3, kupiłem a na płycie platforma, jakieś instrukcje i inny szajs. Klucz na papierku i ściągaj pan. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...