Skocz do zawartości

Recommended Posts

elo

mam do wyboru

 

BRAINWAVZ HM5

 

SENNHEISER HD518

 

SENNHEISER 380PRO

 

SENNHEISER HD558- te będą droższe jakieś 80 zł od pozostałych wiec czy warto



i tak przy okazji

czy SOUND BLASTER XFI Titanium HD jest lepsza od CREATIVE SB RECON 3D PCIE Fatal1ty Champion Series

bo ta fatality ma na front panel wejścia słuchawkowe głośniej/ciszej itp

ale to Fatal1ty Champion Series brzmi jak dla gimbusów wiec to pewnie jakaś lipa

 

<mam do wyboru tylko te słuchawki i tylko te karty>



na słuchawkach będę słuchał muzyki i grał w gry

filmy swoją drogą ale też raz na tydzień

Link to post
Share on other sites

Z Titanium HD dobrze zgrywa się HD 380 Pro. Titanium HD jest kartą znacznie wyższej klasy od Recon 3D. Słuchawki Brainwavz HM5 również powinny dobrze zgrać się z tą kartą. Taka mała uwaga, HM5 są bardzo neutralne, poczytaj sobie test:

http://agdlab.pl/testy/brainwavz-hm3-i-brainwavz-hm5-dwie-pary-nausznych-sluchawek-uznanego-producenta-test,44390,page8/#testy-odsuchu-brainwavz-hm5-kontra-redakcyjne-cal-e

Link to post
Share on other sites

Jeśli lubisz szczegółowe brzmienie i solidną górę pasma to weź HD558. To jest konstrukcja otwarta a więc większa i lepiej budowana scena.  W Brainwaz będziesz odczuwał większe ciśnienie akustyczne i zapewne odrobinę mocniejszy docisk do głowy choć nie jestem pewien akurat w tej kwestii. To konstrukcja zamknięta. Wygodniejsze powinny być HM5.

 

Karta jak wyżej kolega mówi. Ta druga to zdaje coś, co wciska się graczom którzy słabo stoją z wiedzą audio. Do sennków polecam w przyszłości dokupić wzmacniacz słuchawkowy bo ta karta pomimo że posiada wymienne opampy na podstawkach DIP-8, nie ma wzmacniacza słuchawkowego. Zabieg marketingowy ze strony Creative. Jak będzie ta karta to tylko dozbieraj pieniążki później na Fiio E10 jeśli taka Twoja wola i masz już całkiem fajny zestaw. O tyle o ile, jeśli chodzi o mnie ale na pewno już będzie to jakaś jakość. Generalnie panuje opinia że słuchawki mulą z tą kartą, a już na pewno te Brainwaz i Senki.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez kabak 1991
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...