Skocz do zawartości

2 Telewizory do 5000zł


Recommended Posts

Cześć wszystkim, potrzebuję kupić 2 telewizory. Jako, że moja wiedza na ich temat jest bardzo mała zwracam się do was o pomoc. Łącznie mogę wydać 5000zł. Jeden mam już upatrzony - Panasonic Plazma 3D 50"(potrzebuję tylko pomocy przy wyborze konkretnego modelu. Może być troszkę mniejszy lub większy). Drugi musi mieć 32"(max 37") i zależy mi, żeby miał możliwość odbierania cyfrowej telewizji, oglądania filmów z nośnika USB i żeby miał kilka wejść HDMI(chcę podpiąć Xboxa, i kompa). Z góry dziękuje. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Witam.
Najtańsza plazma Panasonica to:
http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/panasonic-tx-p50ut50e.bhtml#opis
wtedy zostają Ci 2tys na dodatkowy TV, kolejny model to wydatek 4tys:
http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/panasonic-tx-p50st50e.bhtml#opis

Przy pierwszej opcji można coś jeszcze powalczyć, przy drugiej nie za bardzo...
Co do plazm i wyboru to za bardzo nie pomogę ;) może, ktoś inny się wypowie a jak już się zdecydujesz na dużego to poszukamy małego :)
Pozdrawiam.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

TX-P50ST50 jest w porządku, może uda mi się znaleźć go trochę taniej. Czy jest jakaś różnica pomiędzy TX-P50ST50 a TX-P50ST50E? Bo zauważyłem, że sklepy operują takimi dwoma nazwami. Załóżmy, że dam za niego 3800, więc zostaje 1200zł, co proponujecie jako drugi? Tak jak wspominałem zależy mi na kilku wejściach hdmi(pc, xbox, dekoder) i możliwości odtwarzania filmów hd z usb(jeśli w tej cenie się tego nie da zrobić to można pominąć, będę oglądał z komputera albo xkloca).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...