Skocz do zawartości

Asus Xonar DG + Creative Aurvana Live


Recommended Posts

Witam 

 

Zakupiłem właśnie CAL i chce dokupić nie droga kartę muzyczna max 150zł

czy Asus Xonar DG bedzie dobrym wyborem ?

mam jeszcze głosiniki logitech z 506 ale tylko podlaczone 2:1

pytanie do was czy ta karta sprawdzi sie dobrze z głośnikami i słuchawkami?

czy bedzie spora roznica jak teraz na integrze

 

i jeszcze jedno pytanie

Jak juz bede mial karte muzyczna i podlacze pod nią glosniki to czy jak podlacze CAL do wejscia sluchawkowego ktory jest w glosnikach to czy bedzie tak samo graly sluchwki jak bym je bezposredio podlaczyl do karty muzycznej? albo jak bym podlaczyl sluchawki do panelu sluchawkowego na przedniej czesci obudowy komputera to czy bede tak samo graly jak bezposrednio z karty?

Edytowane przez franas07
Link to post
Share on other sites

W tej cenie Xonary to najlepszy wybór, choć z czasem warto byłoby zmienić kabel w słuchawkach - koszt kilkadziesiąt zł.

 

Podłaczasz je do wyjścia na głośniki, najlepiej bezpośrednio z tyłu bo przez panel może być niższa jakość dźwięku, no i panel zwykle jest "przypisany" do zintegrowanej karty dźwiękowej.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

oddałem moje CAl'e na warsztat Wireessence, jestem całkiem zadowolony z wykonania i mogę polecić, niestety teraz są obłożeni zleceniami więc pewnie poczekasz z tydzień jak nie więcej.

Co do CAL na integrze i CAL na dedykowanej karcie, różnica spora i zdecydowanie zachęcam do wymiany układu. Zagrają całkiem ciekawie z Audigy 2 ZS, a róznica między inetgrą (jeśli nie posaidasz jakiegoś ponadstandardowego układu) jest znacząca.

 

Przerobiłem z tymi słuchawkami A2ZS, Asus xonar DX i Fiio E07k, zostało to ostatnie

Edytowane przez wedrowycz
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...