Skocz do zawartości

Superlux Mam do wyboru wersję 681 lub 681 B , którą wybrać


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez kabak 1991,

Recommended Posts

Zgadza się. Jedyne co, to trochę mniejsza wygoda niż w HD 380 pro.

Średnica zależy chyba jednak od utworu. Wtedy musiałem słuchać muzyki z wyeksponowanym środkiem. Jak dla mnie bardzo fajne, funowe słuchawki z solidną podstawą basową, świetną przestrzenią i holofonią oraz niemęczącą górą. Do tego solidnie wykonane.

Edytowane przez Saiya-jin
Link to post
Share on other sites

To zależy jaka. Na USB masz takie szajsy za 8 zł co tu ktoś ostatnio pokazywał, a np. mój HUD, też jest podłączany standardowo przez USB. Wszystko zależy od tego ile chcesz wydać. Na pewno odsłuch zyska wiele, jeśli karta czy DAC, będą miały wzmacniacz słuchawkowy.

Edytowane przez kabak 1991
Link to post
Share on other sites

Na USB jest jeszcze Fiio, Musiland.

Dziekuję bardzo za pomoc poczekam trochę , uzbieram na coś lepszego jenak

 

Dziekuję bardzo za pomoc poczekam trochę , uzbieram na coś lepszego jenak

Witam , zakupłem superluxy HD 681, bardzo dziękuję za pomoc w wyborze,-podłączyłem pod laptopa, no i lipa ,dzwięk słaby !!! , sciszony , stłumiony , ni jak nie mogę wyregulować,słucham na nim FLAC poprzez foobar, czy da się coś zrobić aby poprawić dzwięk, nie kupując narazie karty dzwiękowej.może jakiegoś innego odtwarzacza użyć? Chę dodać że jak podłączam pod stacjonarny cd to dzwięk jest rewelacyjnej jakości, jak dla mnie.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Jak to jest Foobar 2000 i format FLAC to już nic nie wskórasz bez dalszej ingerencji w sprzęt. Możesz jedynie pobawić się w EQ. Nie dziw się że dźwięk jest słaby i wyciszony jak podłączasz do laptopa, bo te wejście na słuchawki jest tam po to żeby było. Ale jak mówię to nikt mnie nie słucha.

Link to post
Share on other sites

Jak to jest Foobar 2000 i format FLAC to już nic nie wskórasz bez dalszej ingerencji w sprzęt. Możesz jedynie pobawić się w EQ. Nie dziw się że dźwięk jest słaby i wyciszony jak podłączasz do laptopa, bo te wejście na słuchawki jest tam po to żeby było. Ale jak mówię to nikt mnie nie słucha.

Ja właśnie się przekonałem ,że Miałeś rację, na byle jakich słuchawkach wszystko grało tak samo, tyle że grało, szczerze to ,aż do dziś ( słucham od trzech dni)  nie mogę uwierzyć że mogą być tak kolosalne różnice w jakości dzwięku między takimi żródłami jak laptop i CD, o wiele lepszy dzwięk mam z TV plazma Panasonic MTV HD niż z laptopa. No nic nie pozostaje nic innego niz inwestycja w jakis poprawiacz w przyszłym miesiącu. Czy coś takiego jak wzmacniacz FiiO  E3 E5 na poczatek może być , czy lepiej FiiO D5 zewn. karta dźwiękowa USB DAC mini.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...