Skocz do zawartości

Dead Space 3 opinie, wrażenia, informacje.


Gość effendi360

Recommended Posts

Pograłem wczoraj 2 godzinki i muszę przyznać, że nie jest tak źle. KAPITALNE wręcz widoki i cutscenki. Co prawda już tak nie straszy ale ja już parę razy podskoczyłem ;) Szkoda tylko, że nie ma polskiej wersji.

Link to post
Share on other sites

Ja też pograłem więcej i powiem, że jest bardzo fajna. Zwłaszcza te misje w `open space` gdzie się podróżuje małym promem od stacji do stacji. Jest tam podłożony soundtrack przypominający mocno ten z A-Nostromo Scott`a. Spokojny ale podnoszący uczucie niepewności, idealnie kompnuje się z tym co na ekranie....miut. Grafika jest dużo lepsza niż np. ME3. Lata jak ta lala w stałych 60fps przy v-sync adaptacyjny.

 

Najsłabszy element to przeciwnicy ludzie, te misje to nuda. W tej gdzie nie ma co odchodzić od klimatu horroru sci-fi na rzecz jakiejś strzelanki. Dźwięk też mógłby być jakby lepszy. Niby jest ok ale mam wrażenie, że brakuje czegoś. Może na konsoli lepiej wypada.

Link to post
Share on other sites

przeszedlem jakies 17% gry i w jakiejs przeladowni wyskakuje mi koles co sie regeneruje, za chiny nie moge go zalatwic (ammo sie konczy), gameplayow jeszcze nie ma i sie juz z 15 raz znim mecze, jak go zalatwic?

Uciekać. Wal w niego stasis i biegnij

Link to post
Share on other sites

Bardziej to przypomina Gears of War. Taki Gears of Space, lub Dead of War. Trochę "shejce" tą grę, ale nie kupiła mnie. Zacząłem w to grać w nocy (może przez zmęczenie nie dostrzegłem jej ukrytego piękna?) i po 6-7 chapterach odinstalowałem ją. Monotonna, lekko nudnawa i momentami irytująca. Dno i wodorosty na chwilę obecną.

Wie ktoś w ogóle, gdzie będzie można dobrać lepszy kombinezon? Ten Eva Suit denerwuje...


Ehh... jeszcze taka mała prośba. Skończyłem grać przy misji, kiedy to musimy w kosmosie polecieć do chyba ala satelity i coś zabrać/zrobić. Wcześniej było łażenie po stacjach i później musiałem ogarnąć silnik (?). Wielkie coś, które trzeba było wyjąc z wraku przy pomocy telekinezy. Kojarzy ktoś misję i może podrzucić save?

PS. Da radę jakoś w późniejszej części gry załatwić tego potwora, który się regeneruje? Dotychczas trzeba było przed nim uciekać...

Link to post
Share on other sites

Kupiony, zaliczony, odstawiony... Tyle w kwestii DS3, bo spodziewałem się czegoś lepszego. Oprawa A/V na poziomie 3 lat wstecz, ale przez to wymagania sprzętowe żadne (na moim laptopie minimum co zaobserwowałem grając na "maksa" to 80 fps) i to chyba jedyny widoczny plus tej gry. Fabularnie dużo gorsza od poprzedniczek, gameplay stricte konsolowy (do tego akurat ta seria przyzwyczaiła), chociaż kilka momentów (np. katastrofa statku) zapadło mi w pamięć. Momentów "horror" jakoś nie dostrzegłem, ale to może kwestia poznania tej serii na tyle, że wiedziałem czego się spodziewać. 

 

Nie są to stracone pieniądze, ale do gry raczej prędko nie wrócę (a mam w nawyku przechodzić lepsze produkcje po 2-3x z rzędu, DS3 aż tak mnie nie porwał). 

 

Obiektywnie gdyby była za 69zł to jakość którą oferuje byłaby adekwatna do ceny. Za 119zł to troszkę przesada.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...