Skocz do zawartości

Dead Space 3 opinie, wrażenia, informacje.


Gość effendi360

Recommended Posts

Gość Kotecek

Ale te screeny ladne. Na moim lapku towyglą super to na CRT jak odpalę będzie niesamowicie :) Nie mogę siędoczekać.Dzisiaj koniec szkołły to będzie czas na granie. Część miałaświetny klimat i grafikę.Może i trójka też będzie spoko.

Link to post
Share on other sites

Ja na razie jeżdżę pociągiem. Wrzucacie te screeny aż sam nie wiem jakie na mam ustawienia grafiki bo nie zmieniałem na custom tylko zobaczyłem że jest very high i zostawiłem, musze to sprawdzić w domu.

Co do gry to na razie jest w porządku. Klimat troche inny ale utrzymany w konwencji. Zmieniony system upgrade'u jeszcze nie do końca rozpracowałem.

Link to post
Share on other sites

Siema też gram na padzie i jest świetnie, Co do gry na pewno jest lepsza od dwójki zdecydowanie tam twórcy jeszcze nie wiedzieli co ma z tej gry być czy juz strzelanina czy jeszcze horror i wyszło takie nijakie. Tutaj fajne jest to zrobione elementy akcji i horroru są zgrabnie  połączone, pojawiają się tez misje poboczne niewiele ale żawsze miło oderwać się od głównego  wątku gry. denerwujące na początku jest co całe craftowanie broni stary system bardziej mi się podobał tak samo z armorem..

Za to słabą wychodzi to strzelanie sie z ludzimi dobrze że jest tego mało jak dotąd, jestem dopiero w połowię gry ale już teraz uważam że Dead Space 3 trzyma wysoki poziom.

 

A i jeszcze gra ma świetną optymalizacje bez dwóch zdań na moim 2 letnim pc za 1600 smiga aż miło i to na maxa kozak ;D?

 

BTW: jak zmienić w nvidia te fps z 30 na więcej?

Edytowane przez Deus91Ex
Link to post
Share on other sites

2013-02-07 19:43:05 - deadspace3
Frames: 142109 - Time: 729445ms - Avg: 194.818 - Min: 108 - Max: 402

2013-02-07 20:21:17 - deadspace3
Frames: 65720 - Time: 439299ms - Avg: 149.602 - Min: 74 - Max: 274

 

1 log to 1024x768 bo w takiej gram a 2 log to 1680x1050 żeby obciążyć pc

1080p nie mam to nie sprawdzę.

 

Gra taka sobie, ludzik po lewej stronie przyprawia mnie o mdłości

ale grafika jest fajna nawet się postarali.

Edytowane przez Lordonos
Link to post
Share on other sites

Trochę pograłem. Klimat bardzo fajny, jak w każdej części tej serii. Grafika naprawdę przyjemna dla oka, szkoda tylko, że mało ustawień.

Gram na padzie bo w każdy port, wyłączając kilka FPS`ów, gra się przyjemniej na padzie.

 

Dzięki za cynk o V-sync.

Link to post
Share on other sites

Siema też gram na padzie i jest świetnie, Co do gry na pewno jest lepsza od dwójki zdecydowanie tam twórcy jeszcze nie wiedzieli co ma z tej gry być czy juz strzelanina czy jeszcze horror i wyszło takie nijakie. Tutaj fajne jest to zrobione elementy akcji i horroru są zgrabnie  połączone, pojawiają się tez misje poboczne niewiele ale żawsze miło oderwać się od głównego  wątku gry. denerwujące na początku jest co całe craftowanie broni stary system bardziej mi się podobał tak samo z armorem..

Za to słabą wychodzi to strzelanie sie z ludzimi dobrze że jest tego mało jak dotąd, jestem dopiero w połowię gry ale już teraz uważam że Dead Space 3 trzyma wysoki poziom.

 

A i jeszcze gra ma świetną optymalizacje bez dwóch zdań na moim 2 letnim pc za 1600 smiga aż miło i to na maxa kozak ;D?

 

BTW: jak zmienić w nvidia te fps z 30 na więcej?

W grze wyłącz Vsync ?

 

2013-02-07 19:43:05 - deadspace3

Frames: 142109 - Time: 729445ms - Avg: 194.818 - Min: 108 - Max: 402

 

2013-02-07 20:21:17 - deadspace3

Frames: 65720 - Time: 439299ms - Avg: 149.602 - Min: 74 - Max: 274

 

1 log to 1024x768 bo w takiej gram a 2 log to 1680x1050 żeby obciążyć pc

1080p nie mam to nie sprawdzę.

 

Gra taka sobie, ludzik po lewej stronie przyprawia mnie o mdłości

ale grafika jest fajna nawet się postarali.

Jakie CPU i GPU ? Jakie ustawienia ?

Link to post
Share on other sites

 

Dam radę grać w tą gre ? Czy za straszna ? Dodam, że jak grałem w metro 2033 to się troche cykałem ;/

Ja właśnie gram jedynkę bo chcę przejść teraz po kolei i nie mogę poprostu :D Aż serce staje... w niektórych momentach... Przejdź po kolei 1/2/3 :D:menda:

Link to post
Share on other sites

Nie mogę dużego pająka rozwalić -przy drugim spotkaniu znim między skrzyniami.Wlepiłem całą amunicję i co teraz ? Zrobiłem load wcześniejszej misji by ztuningować giwere inaczej i ten sam problem z pająkiem,cała amunicja idzie i mogę tera gwizdać ? Skórwel turbo tarantul no.Nie mogę znalezć sposobu.

Edytowane przez mistrz
Link to post
Share on other sites

Nadrabiam zaległości, i właśnie katuję jedynkę, wszystko fajnie, gra spoko, tylko nie rozumiem czego tu się bać, fajny szuter, świetnie udźwiękowiony, pukawki dość klimatyczne, i cały system zakupów, ulepszania pancerza i schematy oraz system pieniężny zachęca do odkrywania wszystkich pomieszczeń i przeszukiwania Ishimury, ale patenty na straszenie są tu obcykane, jedynie kiedy się troszkę człowiek czuje niepewnie to w momencie kiedy właśnie nie ma przeciwników nigdzie i słychać te upadające stalowe belki, chrobotanie za ścianami, i jakieś jęki w tle (gram na creativach fatality) ale czar pryska jak wyjdzie banda nekromorfów które nie są straszne, i mimo że gram na najtrudniejszym poziomie zdechłem 2 razy aż do 6 rozdziału, raz przypadkowo meteor mnie zabił, a drugi przy bossie który mimo ucięcia wszystkich kończyn się odradzał, i zabrakło ammo to mnie ubił, no nic, dziś gaszę światło, zakładam słuchafony i cisnę dalej, bo jutro jadę do kumpla pożyczyć dwójkę:)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

UWAGA !


 


Ogłaszam mini rywalizację. Jest metoda w grze żeby tak ułożyć apteczki jak na screenie :D


Mi udało się pięć. Z pojedynczymi jeszcze nie próbowałem.


 


:D


 


http://img853.imageshack.us/img853/3493/aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamo.jpg


Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...