Skocz do zawartości

Dead Space 3 opinie, wrażenia, informacje.


Gość effendi360

Recommended Posts

Gears Of War to daleko z rozgrywką do Dead Space bo GoW jest typowo TTP Shooter i nic więcej... tak czy siak... a na pewno klimatem DS go przebija po za tym jak mówię to zupełnie inne scenariusze tam ma być akcja a tu Akcja/Survival Horror ... A to że jest więcej strzelania to nawet zrozumiałe bo jest inny design troszkę jak i może być zwiększona ilość nekro ;) Mi tam pasuje póki co... O dwójce też były różne opinie... a że tu to... a że za dużo strzelania... a tak czy siak dwójka miała swój klimat i trójka póki co też ma :)

 

Aha no i tutaj głównie mi odpowiada arktyczny klimacik :)

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

A jak się całkiem wyłączy v-syncha o ile jest taka opcja w grze to jest wiecej klatek niż 30?

Ja też tej gry sie boje chociaż gram troche zryta jest odpychający pustelniczy klaustrofobiczno paranoiczny klimat.

Jakies kosmosy i stwory ze zmutowanych ludzi ale najgłupsze jest to że walisz head i lipa a odstrzelisz nogę i postać umiera.

Wystarczy wywalić z 5 strzałów w głowę to osłabi przeciwnika i odstrzelenie jednej kończyny powoduje zgon

u mnie to wywołuje tylko usmiech politowania.

Link to post
Share on other sites

Pierwszy chapter zaliczony i zapowiada się, że będę się bawił równie dobrze jak przy dwóch poprzednich częściach. Colonial Marines będzie musiała poczekać ;)

Link to post
Share on other sites

http://img26.imageshack.us/img26/1750/deadspace32013020618110.png



Tutaj główną rolę w tej grze gra oświetlenie i cienie :) To w jakiej rozdzielczości Ty grasz i w jakich ustawieniach ? Bo u mnie to zajmuje trochę więcej...VRAM.

 

Mam wszystko na max i AA 2x



http://img507.imageshack.us/img507/1240/deadspace32013020618245.png



To zależy od sceny jak widać.



Full HD

Link to post
Share on other sites

DS 3 to pierwsza gra, którą uskuteczniam po dokonaniu upgrade'u systemu nagłaśniającego ze stereo do 5.1 i jest moc :]

 

Kupa przed odpaleniem mocno wskazana :P

Link to post
Share on other sites

Kupiłem ją wczoraj w empiku i powiem że nie zawiodłem sie. Gra jest dobra, pierwszy raz nie mam klaustrofobicznych pomieszczeń, fajna planetka + ten dźwięk. Pogram troszkę i napisze coś więcej.

Link to post
Share on other sites

DS 3 to pierwsza gra, którą uskuteczniam po dokonaniu upgrade'u systemu nagłaśniającego ze stereo do 5.1 i jest moc :]

 

Kupa przed odpaleniem mocno wskazana :P

Więc zanim zaczniesz grać i przechodzić sukcesywnie DS3 to zacznij grać od DS1 w ten sposób :) Ja właśnie tak robię... :D Ja na razie uskuteczniam DS1 potem leci DS2 i dopiero 3 :) Ale wszystkie części zainstalowane :D

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

 

DS 3 to pierwsza gra, którą uskuteczniam po dokonaniu upgrade'u systemu nagłaśniającego ze stereo do 5.1 i jest moc :]

 

Szkoda, bo na pececie masz pewnie 30% efektu, który byłby jakby dźwięk szedł z konsoli... :/

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

W konsoli masz przede wszystkim w czytniku grę, która z wejścia obsługuje DTS czy Dolby Digital TrueHD. Na pececie tego nie ma (polecam przeczytać spory artykuł w PSXextreme na ten temat). Udźwiękowienie w grach na PC jest w epoce kamienia łupanego w porównaniu z konsolami, i choćbyś podłączył się z karty dźwiękowej za 1000zł kablem za 1000zł do zestawu za 5000zł to i tak twój dźwięk będzie identyczny jak na pierdziawkach 5.1 podłączonych do integry w sensie wyjścia sygnału, tyle że "ciut" lepszej jakości ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...