Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam :) W tym tygodniu będę kupował kartę Radeon HD7770 i zasilacz  Corsair VS 450W myślałem nad kartą od Gigabyte. Najprawdopodbniej będę zamawiał na morelach. Moje pytanie jest następujące czy jest jeszcze promocja w której do tej karty jest dodawana gra? Jeśli tak to u których producentów i w jakim sklepie? Czy na morelach jest opcja darmowej wysyłki?

Link to post
Share on other sites

Ja Ci kolego polecę troszkę droższe 7770


http://www.pixmania....8&CodePromo=oui


http://www.camino.pl...,twr,64628.html


Ze względu na rozbudowane układy chłodzenia :) - niższa temp GPU to zarazem większy komfort :)
|
Wszelkie informacje o promocji o którą pytasz znajdziesz tutaj:

http://forum.benchmark.pl/topic/65655-nie-spoczywaj-na-laurach/

Link to post
Share on other sites

150 zasilacz zostaje 550 na kartę.

Albo Vertex 7850 + używany z allegro seasonic 400W.



ja bym kupił vertexa i seasonic 500W żeby miał 2x 6pini za 600zł masz elegancko.

Bo masz wydajność a 7770 wydajności nie ma bo ma o połowę węższą szynę i połowe mniej ropsów od 7850.

7850 ma 32 Ropsy 256bit czyli 2x większa przepustowość pamięci przy wypełnianiu pixeli.



A jaki masz zasilacz i procesor może podoła vertexowi haha

Link to post
Share on other sites

Radeon hd7770 1100mhz 17600 mega pixeli

GTX470 800mhz 32000 mega pixeli

7850 1000mhz 3200 mega pixeli

Tak że różnica ogromna już nie wspominając że 7770 ma tylko 128 bit.



650TI też ma 128 bit DDR5 padaka i tyle GTX480 ma 384 a tez kosztuje 550zł nowa a różnica w wydajności to już nawet nie ma o czym gadać.

Link to post
Share on other sites

Po co redagujesz swoje posty? żeby udowodnić że nie piszesz głupot? Napisałem na forum w celu uzyskania pomocy, a ty walisz głupie propozycje które nijak sie mają do rzeczywistości, zbędne komentarze zostaw dla siebie. Skoro napisałem, że mam 600zł to po jaki ciort cały czas sugerujesz 7850?

Link to post
Share on other sites

A jaki masz procesor.



Jak masz złom nie komp to wsadzisz 600zł w kartę i zasilacz a jak komp złomem był to złomem będzie tylko z dobrą kartą.

Masz chociaż Athlon x4?



Ale z ciebie pała chciałem ci tulko pomóc żebyś gówna nie kupił a tak to sie bujaj kupuj co chcesz.

Link to post
Share on other sites

Ja już nic nie nardzę napisałem co bym zrobił.

Doradź coś lepszego.

 

Twoje doradzanie zawsze kończy się na tym żeby wymienić platforme na intela i kupić geforca. Autor napisal jaką wersje 7770 brać, a ty mu wyjeżdżasz nagle z GTX 480 lub HD 7850

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...