Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. 

 

Kończy mi się próbny okres Nortona Antivirus i chciałem sobie zakpić takowego. Jest on tani, tak więc myślę, że się opłaca, bo bardzo jestem z niego zadowolony. Znalazłem taki:

 

http://www.ceneo.pl/13480546

 

To jest chyba to samo co mam. Mam te funkcje insight wraz z ochrona internetu itd. I teraz takie moje pytanie - czy dobrze myślę? Bo jest jeszcze Norton Internet Security, ale tego chyba nie mam w swoim. 

I czy da się jakoś to kupic przez internet, w sensie odnowić, żebym nie musiał czekać na opakowanie itd. tylko normalnie dostaję kodzik i przedłużam? Żebym nie musiał czekać na pocztę itp. (sorry, że zadaję głupie pytania, bo prawdopodobnie da się tak, ale nigdy w sumei żadnego antywira nie kupowałem, bo używałem darmowych). W sumie większość programów da się tak zrobic, więc czemu nie antywira.

Link to post
Share on other sites

Tylko to nie ten sam produkt i w dodatku odnowienie, więc dla kogoś kto już posiada pełną wersje a nie próbną.

 

Można kupić przez internet, norton nawet będzie sam sugerował zakup.

http://pl.norton.com/?inid=PL_overlay_slot1_norton

strona z sklepem nortona gdzie można zakupić subskrypcje.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ten program był wgrany przez sklep, w którym kupowałem kompa. Chciałem sobie teraz przedłużyć. Za kilka dni końćzy mi się licencja i chciałbym przez internet kupić wersję 2012 która kosztuje ok 40zł. I chciałem się dowiedzieć, czy da się zrobic tak, żebym nie musiał czekać fizycznie na antywirusa, po prostu dostać kod i wgrać go? Nie wiecie, czy da sie tak umówić ze sklepem?

Link to post
Share on other sites

Może półroczna wersja była dołączona do płyty głównej przez producenta. Jeżeli uda Ci się kupić wersję 2012 za 40 zł to fajnie.

Z opisu wynika iż nie jest to odnowienie a zupełnie nowa licencja, w najgorszym przypadku skończy się na przeinstalowaniu antywirusa. Ale raczej po wygaśnięciu starej licencji trzeba będzie podać kod nowej i po krzyku.

Czy sklep poda kod tego nie wie nikt, trzeba meilować dzwonić i się pytać.

Kupując tą licencję będziesz mieć prawo do uaktualnienia do wersji 2013 - kupując roczną subskrypcję nabywasz prawo również do uaktualnienia samego programu.

Edytowane przez tad111
Link to post
Share on other sites

Na domowy komputer/laptop wystarczy darmowe oprogramowanie typu Comodo Internet Security Premium (osobiście polecam), Ashampoo bądź Avast. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników, którzy potrzebują wielu opcji i możliwości polecam właśnie ten pierwszy choć każdy może się nim wygodnie posługiwać.

 

Darmowe rozwiązania nie ustępują tym bezpłatnym więc szkoda tracić pieniądze.

 

To jest odpowiedź na fragment ("czy się opłaca")?

Edytowane przez Didox
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...