Skocz do zawartości

Obudowa +zasiłka


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez michalinio22,

Recommended Posts

Tak jak w temacie.Czy ta obudowa wraz zasilaczem jest dobra?

http://www.agito.pl/obudowa-modecom-viking-blue-led-fan-czarna-carbon-530w-91-557424.html

Obudowa bardzo mi sie podoba a zasilacz czytałem opinie to niby dobry ale oczywiście bequaiety są lepsze od tego.

 

Specyfikacja kompa to "

AMD phenom II 965 BE

Asus M5A78L LE

Sapphire Radeon 7850 1gb

Ram 4gb GoodRam

Seagate Barracuda 500gb

Moje pytanie czy ten zasilacz pociągnie to co tu jest :)

 

 

Link to post
Share on other sites

Wybór średni?

Ja bym nie podłączał pod taki zestaw tego Modecoma

Jak wyżej podaj ile do wydania?

 

Powiedziałem delikatnie bardzo.  :>  Była już burzliwa dyskusja w temacie FAQ zasilaczy na temat jaki model jest bombą a jaki nie i nie można skreślać tych zasilaczy. Dlatego napisałem że baaardzo średni wybór.

Edytowane przez michalinio22
Link to post
Share on other sites

Powiem tak.Miałem kupować OCZ coresxtream 500w SLI + Brutus 310 lub 410 więc to daje razem okolo 300zł może troche więcej.A co powiecie na tą obudowę co podałem czyli Modecom viking + ocz?

Wydać mogę max 350zł im taniej tym lepiej

 

Widziałem na innych stronach że ta buda 150zł +koszt przesyłki czyli okolo 170zł


 


 

Edytowane przez dakmar1221
Link to post
Share on other sites

Powiem tak.Miałem kupować OCZ coresxtream 500w SLI + Brutus 310 lub 410 więc to daje razem okolo 300zł może troche więcej.A co powiecie na tą obudowę co podałem czyli Modecom viking + ocz?

 

 

 

 

 

Już lepiej brać OCZ-a i Brutusa tak jak chciałeś, obudowy Modecom są raczej przeznaczone dla maniaków Marketowych zakupów. Ta buda co podałem ten Zalman Z5 to chyba najlepsza alternatywa. Posiada przeloty na ułożenie kabli i ma niezłe możliwości wentylacji. No i w zestawie są 2 wentyle. Jeśli dobrze pamiętam to w tym Modecomie jest jeden wentyl z przodu. Poza tym przy montażu niektóre krawędzie są tak ostre, że można się pokaleczyć(słabe wykończenie w tym Mocecomie).

 

Mieści się w budżecie >> 

http://www.agito.pl/obudowa-zalman-z5-czarna-91-677020.html

http://www.agito.pl/zasilacz-ocz-corexstream-500w-sli-221-568688.html?cid=220

Ten zalman będzie o wiele lepszy od Vikinga.

Edytowane przez michalinio22
Link to post
Share on other sites

Lepsza opcja jest,deus 500 + brutus 410/Elite 430.

Ocz lepszy od Modecoma ale tez nic ciekawego.

 

Bez sensu każdemu wpychać tego Brutusa(co z tego, solidna blacha jak wykonanie kuleje w wielu przypadkach i kabli się nie ułoży). a ten Elite droższy od Zalmana. wychodzi na to że najlepiej deus 500+zalman czyli to co w 1 poście napisałem.  :/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...