Skocz do zawartości

Monitor 27 ~1tys pln / 80%gry 20%filmy


Recommended Posts

Ok, bardzo mi sie podoba ten LG. Z tego co widze na filmikach ma duzo lepsza jakosc obrazu od tego benq. Moglbys napisac jak jest z jego stopka, przechyleniem, jakies uwagi, sugestie?

 

EDIT: Moglbys mi podac oficjalna nazwe tego monitora bo pod jednym filmem jest inna pod drugim inna.

 

LG IPS277L-BN ?

 

EDIT:

 

o ten

? Edytowane przez forum_forum
Link to post
Share on other sites

przechylenie do tyłu dość spore. jednak to już zależy od osobistych wymagań. Ja swojego monitora nie przechylam w ogóle.
Monitor ten jest bardzo cieniutki i świetnie prezentuje się na biurku, stopka jest dość elegancka i montowana w nietypowy sposób bo skręcana z całością na śrubkę :) oglądając filmiki powinieneś się na to natknąć. 
zaletą tego monitora jest na pewno 2x wejście HDMI

Link to post
Share on other sites

Co mozesz powiedziec o przchyleniu do dolu. Jak to wyglada. Lozko mam nizej osadzone niz biurko. Musze cos dokupowac czy wszystko bede mial w zestawie, kable itd pod montaz do nowego skladaka?

 

EDIT: czy jasnosc 250 na tle konkurencji ktora ma 300 to nie jest wada w tym typie matrycy?

 

Dodatkowo poczytalem opinie na polskich stronach, ludzie skraza sie na zle podswietenie zwlaszcza w dolnym lewym rogu. Tez to masz, czy jednak byles szczesciarzem?

Edytowane przez forum_forum
Link to post
Share on other sites

pamiętaj że masz kąty widzenia, które wynoszą 178 stopni więc to pochylenie nie jest tak potrzebne jak w przypadku TN.

Ps. ŻADEN monitor nie ma dużego pochylenia do przodu... jak chcesz mieć duże pochylenie to kup wieszak na monitor i powieś go na ścianie, ustawisz go sobie jak tylko sobie życzysz.

nie rozumiem części "Kable pod montaż nowego składaka"

Potrzebujesz jedynie kabla do monitora, który w zestawie powinien być. 

Zależy jakie wyjście ma też Twoja karta graficzna, takiego kabla potrzebujesz. Jednak na pewno ma d-sub lub hdmi - innej drogi nie ma. 

Nazwa: LG IPS277L
Ten z dopiskiem bn to to samo, nie wiem skąd różnica w nazwie.

Edytowane przez Patrix134
Link to post
Share on other sites

Nie wytrzymasz długo przed monitorem na którym jasność ustawiona jest na max dlatego wartość maksymalna jest bez znaczenia... ustawisz ją mniej więcej w połowie. 

PS. Napisałem że miałem przyjemność pracować na tym monitorze a nie, że go używam na co dzień :) nie zauważyłem problemu podświetlenia.



Przy obrazie dynamicznym, czyli grach nie zauważysz tego problemu - gwarantuję Ci. Patrzysz się przecież na środek najwięcej a nie tylko w lewy dolny róg :D



Nie mówię tez że ten LG to rewelacja czy coś, jednak w tej cenie jest naprawdę wartym zainteresowania monitorem. 1000 zł to dużo kasy jednak jak na monitor, tym bardziej 27 calowy - MINIMUM. Nie kupisz niczego z idealnym podświetleniem w tej cenie, taka prawda. 

Link to post
Share on other sites

Ja na Twoim miejscu kupiłbym kabel HDMI, podłączył monitor i miał spokój. Pamiętaj że długośc kabla ma znaczenie, nie może być za krótki żeby dosięgnął do monitora :) ale na dvi bedzie dobrze tez. 

Edytowane przez Patrix134
Link to post
Share on other sites

I nie kable tylko kabel - do podłączenia monitora wystarczy jeden.
U mnie kabel idzie dookoła za biurkiem więc dołączony w zestawie (nie pamietam jaki to byl ani ile miał) był za krótki więc dokupiłem 3metrowego hdmi i sięga do monitora a jakość obrazu bez zarzutów.



już poprawione - pomyłka z roztargnienia :D

Link to post
Share on other sites

Witam, zamowilem juz caly zestaw w esc/morele niestety nie maja tego monitora LG IPS277L-BN ktory polecaliscie. W agito jest w tym sklepie zakupie najprawdopodbniej, jest tez w mediamarkt (80zl drozej wychodzi)-ale mam na miejscu sklep w razie reklamacji. W ktorym miejscu byscie kupowali. Dodatkowo konsultant z agito dal mi tez propozycje w podobnej cenie:

 

LG Flatron M2752D-PZ

 

co o nim sadzicie? jest gorszy od tego ktory polecacie? Tak jak napiszecie, to zamowie za chwile.

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

Ok, ale czym one sie roznia, tylko tunerem? Jesli tak proste ze oplaca sie go brac skoro jest w tej samej cenie..?

 

 

Edit: W ktorym sklepie bralibyscie na moim miejscu, 80zl drozej na miejscu + autoatmyczny zwrot gotowki w razie komplikacji czy w agito 80zl taniej i wysylka do dabrowy gorniczej?
 



Podpowiecie? chce zamowic dzisiaj.



zamowilem w mediamarkt 1224zl. pozdro

Edytowane przez forum_forum
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...