Skocz do zawartości

Zestaw do gier (jutro zamawiam) Kwota ~4tys.


Recommended Posts

Gość effendi360

 

z GTX670 miałem okazje sie zapoznac i nie polecam :) Przez 3 tygodnie miałem 7950 od Sapphire, zwykłego bez Boosta i nawet wolałbym od tego szajsu od NV. O 7970 nawet nie ma co rozmawiac.

 

A co KONKRETNIE ci się tak podobało/nie podobało w obu kartach.

Link to post
Share on other sites

Zalezy, bo akurat miałem stycznosc z MSI 670 PE, niby miał to byc hit od MSI a go**o prawda. Słabe możliwosci OC, i temperatura na stocku ponad 70stopni, po OC 80... z rdzenia dało sie wycisnac 75MHz tragedia. Jestem uprzedzony do 670 jak mało kto.

Link to post
Share on other sites

Ok chlopaki, przeczytalem test na Benchmarku i na Pclabie. Wyniki na obu portalach sie roznia miedziy soba po podkreceniu miedzy kartami:

 

Asus GeForce GTX 670 DCUII TOP  i  Palit GeForce GTX 670 JetStream

 

Ktora byscie wybrali na moim miejscu. Asus jest ze 100zl drozszy w wiekszosci sklepow, glowna jego zaleta to fakt ze nie zajmuje 2-3 sloto na p.glownej jak palit, bez oc lepsza wydajnosc, po OC raczej juz nie - inne wyniki na portalach.

Link to post
Share on other sites

670 świetny wybór, co prawda 660Ti też świetna karta ale po włączeniu upiekszaczy 670 ma widoczną przewagę.

 

http://www.hardware.fr/medias/photos_news/00/37/IMG0037914.gif

 

Co do modelu to polecam Gigusia Windforce 3x, jest praktycznie w cenie referentów a ma świetne chłodzenie, ja wykręcam u siebie na rdzeniu 1165 a w booscie mam 1320, naprawde świetna karta.

 

http://img337.imageshack.us/img337/2374/97357857.jpg

 

 

Bardzo dobrze, że nie bierzesz AMD bo te karty ładnie się tylko prezentują na papierze, jak przyjdzie do grania to komfort jest zdecydowanie wyższy na NV, poza tym wydawanie kasy na high-end bez physx i txaa to nieporozumienie.

Edytowane przez delfinn
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

 

Czym sie rozni ten Asus od wersji Asus TOP? Bo nie moge znalezc tego TOP

 

Wersji TOP nie idzie nigdzie dostać. Różnica jedynie w tym że top ma podbity zegar fabrycznie do 1137MHz. Ręcznie sobie sam ustawisz i tak na okolice 1250MHz bo każdy 670 tyle robi bez problemu.

Link to post
Share on other sites

Czyli zarowno asus TOP jak i bez TOP sa identyczne, identycznie sie podkreca itd, roznia sie jedynie tym ze producent wbil 1137mhz?

 

 

Z testow wywnioskowalem ze Asus top (tym samym bez TOP) jest ogolnie lepszy od Palita. Ludzie tez polecaja Gigabyte windforce 3, co o nim sadzicie?

 

 

pozdro



Obecnie mam dylemat. Asus czy Gigabyte windforce. Palit odrzucam ze wzgledu na krotsza gwarancje. Potrzebuje testu wiarygodnego ze Gigabyte jest mniej wiecej na poziomie asusa pod wzgledem wydajnosci po OC wtedy bede mogl wybrac tansza opcje.


pozdrawiam



Gigabyte GA-Z77X-D3H vs ASRock Z77 Extreme4

 

Takie cos wynalazlem, dwie najlepsze mobo do 500zl chyba, ktore wybrac i dlaczego, pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

 

Gigabyte GA-Z77X-D3H vs ASRock Z77 Extreme4 Takie cos wynalazlem, dwie najlepsze mobo do 500zl chyba, ktore wybrac i dlaczego, pozdrawiam

 

to chcesz porównać do asroka nie rozśmieszaj mnie co to ma być za pizdziczek na sekcji zasilania?

http://198-101-235-107.static.cloud-ips.com/assets/1000x839m/products/fb599e8812a99b3e8eea97922b3758cb-2.jpg

http://img2.findthebest.com/sites/default/files/1436/media/images/Z77.jpg

Co do Gtx

Widomym jest że najlepszym wyborem Gibabyte GTX670 oc WF3

Edytowane przez wiwat
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

 

Widomym jest że najlepszym wyborem Gibabyte GTX670 oc WF3

 

Najtańszym ale czy najlepszym ? Coraz więcej jest zgłoszeń, że karty od nich zaczynają po czasie piszczeć, bywa też, że są problemy z samym chłodzeniem, a konkretnie wiatrakami.

Link to post
Share on other sites

Najtańszym ale czy najlepszym ? Coraz więcej jest zgłoszeń, że karty od nich zaczynają po czasie piszczeć, bywa też, że są problemy z samym chłodzeniem, a konkretnie wiatrakami.

może masz racje , ale ogólnie ludzie są zadowoleni z tej konstrukcji , Asusa jeszcze warto z tego co wiem.

A ja polecam głownie to co użytkuje :)

Edytowane przez wiwat
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...