Skocz do zawartości

Jakie znacie dobre gry ostatnich lat?


Recommended Posts

Dodam jeszcze,że  do STALKERA Shadow of Chernobyl ,,spojawił'' się świetny mod , moim zdaniem lepszy niż Complete 2009.

To taka zbieranina  tego co na razie najlepsze do SoC-a (Dzizas kiedy zrobia wreszcie Lost Alpha :/ ). Tu masz linka :

 

http://www.moddb.com/games/stalker/news/stalker-shadow-of-chernobyl-mod-pack-2013

Zasysasz z linku :Docs.google.com 2,5 GB.

Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio przeszedłem BF3, BC2, Crysisa 2(polecam całą serie), GTA IV, Far Cry 3(również cała seria warta uwagi. Jeśli lubisz loty kosmiczne to ostatnio wyszła nowa wersja Kerbal Space Program. Można dokować na orbicie co oznacza, że możesz budować o wiele większe rakiety i zwiedzać cały układ słoneczny.


@Kubba_45

Mi się tam podobał, może to nie była najlepsza kampania w jaką w życiu grałem, ale autor dodatkowo może pograć w mp, które jest po prostu świetne. Co do Far Cry 2 zgodzę się, w porównaniu do 1 i 3 nie wypadł zbyt dobrze, ale polecałem całą serie, nie pojedynczą grę.

Edytowane przez sinn3r
Link to post
Share on other sites

Ok może ja wykluczę parę gierek, żeby było wam łatwiej: 

- Seria Call of Duty

- Seria battlefield

- seria far cry

- seria need for speed

- seria company of heroes

- seria crysis ( w 3 część zagram na pewno) 

- seria medal of honor

- Hitman absolution (nie grałem w starsze części hitmana)

- seria GTA

- Just Cause 1 i 2

- Mafia 2

 

Te gry, które podałem grałem i większość przeszedłem (niektóre były wyjątki np: Medal of Honor 2010 nie przeszedłem, ale nie mam zamiaru do niego wracać bo mi się nie podobał).

 

Aktualnie gry, które mnie interesują:

- Któraś część Hitmana (Poza Absolution bo przeszedłem)

- Wszystkie części Stalkera

- Metro 2033

- Spec ops: the line 

- Wolfenstein 2009

- No i może jeszcze L.A Noire

Edytowane przez Wojak15
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...