Skocz do zawartości

Monitor do Gier/Internetu


Recommended Posts

"Bao-bab czyli zielono mi". :D  Dwóch modów się spotkało i posty sobie nabijało :D

A tak na poważnie to bardzo drogie monitory. Ostatnio pietia89 na PW doniósł mi że do Polski wkracza nowa seria od LG. Jeśli trend się utrzyma i nie będą blade jeśli chodzi o jakość, to możliwe że będą to sensowne, przeciętne monitory. 27 cali w cenie ok. 1400 zł i parametry jak najbardziej słuszne, choć żadnych testów sensownych jeszcze nie uświadczysz, więc trzeba czekać.

Podłączam się do pytania o różnice tak w ogóle. Z tego co przeczytałem ten pierwszy ma bardzo denerwującą cechę, mianowicie jasność, która kłuje w oczy nawet po regulacji.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mój informatyk jeszcze za czasów szkoły średniej strasznie się jarał tymi monitorami o wyglądzie szybki. Mam telewizor Samsung UE37C6000 i to jest właśnie gloss. Gry bardzo fajnie wyglądają (ps3 podpięte). To kwestia gustu. Możesz porównać np w sklepie dwa monitory, jeden matowy drugi gloss, który bardziej Ci pasuje. Monitor mam matowy IPS i obraz pasuje mi na obu moich ekranach. 8)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

GreQonE, jak się nastawiasz na 3D to moim zdaniem zdecydowanie za mały rozmiar. Ja mam TV 42 cale i tak z 1,5 metra jest komfort oglądania. Dalej siedząc widać ten efekt ale nie daje to poczucia "jakbyś tam był". Ja bym sobie odpuścił wydawanie takiego hajcu na monitor. Kupić monitor przeciętny - bo co Ci do neta więcej trzeba niż jakiś 24 calowiec za 500/600zł ?; a do gier i filmów zainwestował w dobrą plazmę. Ja mam właśnie tak to rozwiązanie i jest gitara :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

gier i filmów zainwestował w dobrą plazmę

Do filmow/konsoli mam UE55D7000 :)

 

Do gier PC/internetu wiecej niz 30' nie bede mial jak ustawic ;)

Jak przesledzisz temat to zobaczysz, ze zrezygnowalem z 3D w trakcie poszukiwan :D

 

 

To teraz juz tak finalnie:

Lepszy DELL 27' Czy AOC 27'?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...