Skocz do zawartości

Monitor do Gier/Internetu


Recommended Posts

Czesc,

Tak jak w temacie, potrzebuje czegos 27-32 cale co bedzie pozwalac na komfortowe granie i przegladanie internetu.

 

Znalazlem cos takiego: http://allegro.pl/show_item.php?item=2992648244

Teraz pytanie, czy to sie do czegos nadaje?

 

Jara mnie odrobinke funkcja pasywnego 3D oraz praktycznie brak ramki.

 

Uwazam ze monitor z rozdzielczoscia UHD to bedzie ciut za duzo dla mojej konfiguracji sprzetowej aby grac plynnie w najswiezsze tytuly. (Mala ilosc VRAM na kartach)

 

Moze macie jakies ciekawsze propozycje?

No i jeszcze jedno pytanie: Czy TV od LG posiadaja tak jak samsung zlacze w ktorym wysylany jest zmieniony EDID poprzez HDMI, aby uzyskac pelna game kolorow? (0-255)

Link to post
Share on other sites

 

Jara mnie odrobinke funkcja pasywnego 3D

 

do filmów może jeszcze poza tym bezużyteczny bajer 

 

 

praktycznie brak ramki.

 

z tą ramką (a raczej jej brakiem) to bujda na resorach, nie ma zewnętrznej, ale jest wewnętrzna

 

 

Uwazam ze monitor z rozdzielczoscia UHD to bedzie ciut za duzo dla mojej konfiguracji sprzetowej aby grac plynnie w najswiezsze tytuly. (Mala ilosc VRAM na kartach)

 

nie ma monitorów z taką rozdziałką

 

 

Czy TV od LG posiadaja tak jak samsung zlacze w ktorym wysylany jest zmieniony EDID poprzez HDMI, aby uzyskac pelna game kolorow? (0-255)

 

że gamut poszerzony? sharp robi telewizory, które można nawet kalibrować jeśli o to chodzi lepszych nie ma

 

 

Tak jak w temacie, potrzebuje czegos 27-32 cale co bedzie pozwalac na komfortowe granie i przegladanie internetu.

 

jedno zasadnicze pytanie, chcesz monitor, czy chcesz telewizor?

Link to post
Share on other sites

do filmów może jeszcze poza tym bezużyteczny bajer

Gralem w 3D na xboxie, i jest to super sprawa, nie uwazam tego za zbedny bajer.

z tą ramką (a raczej jej brakiem) to bujda na resorach, nie ma zewnętrznej, ale jest wewnętrzna

Tez slyszalem cos na ten temat, ale czy nie jest tak, ze mimo wewnetrznej ramki, ramka jest nadal mniejsza niz w wiekszosci tego typu produktow?

nie ma monitorów z taką rozdziałką

Zagalopowalem sie, chodzilo mi o 1600p oczywiscie :)

że gamut poszerzony?

Nie, po prostu zmodyfikowany EDID.

jedno zasadnicze pytanie, chcesz monitor, czy chcesz telewizor?

Wlasnie chce uzyskac odpowiedz na to pytanie :)
Link to post
Share on other sites

 

Gralem w 3D na xboxie, i jest to super sprawa, nie uwazam tego za zbedny bajer.

 

jak cię tylko od tego nie bolą oczy, to miłej zabawy 

 

 

Tez slyszalem cos na ten temat, ale czy nie jest tak, ze mimo wewnetrznej ramki, ramka jest nadal mniejsza niz w wiekszosci tego typu produktow?

 

tak, normalnie monitor ma ok 2cm ramkę, te niby bez ramki oscylują w okolicach 1cm

 

 

Zagalopowalem sie, chodzilo mi o 1600p oczywiscie

 

w TV mamy albo FullHD albo UHD, monitor z taką rozdziałką to byłby spory koszt plus na 99% byłby graficzny/profesjonalny czyli nie do gier

 

 

Nie, po prostu zmodyfikowany EDID.

 

nie mam pojęcia

 

 

Wlasnie chce uzyskac odpowiedz na to pytanie

 

wszystko wskazuje na to, że raczej TV

tu piszą o tych nadających się do grania http://lcdtvbuyingguide.com/best-gaming-tv.html

TV trochę nie moja brocha szczerze mówiąc

Link to post
Share on other sites

nie mam pojęcia

Dokladniej chodzi o to, aby komputer wykrywal urzadzenie jako standardowy monitor i zamiast rozdzielczosci HDTV podawal mu te desktopowe. (Roznice pomiedzy tymi dwoma sa wlasnie w gamie kolorow :) )

 

No coz, poczekam na opinie innych :)

Link to post
Share on other sites

Po co mi 3D z ktorego nie moge skorzystac :)))

 

Brak kompatybilnosci z 3DTV Play :)

 

Ktos mi chociaz powie, czy tytulowy LG ma zmienny EDID na chociaz jednym HDMI oraz odpowiednie chroma? :)

 

Dobra, zmiana planow.

 

Ten LG sie nie nadaje :)

 

Co Panowie specjalisci proponujecie? :)

 

27 cali starczyloby, ale lepiej 30 :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...