Skocz do zawartości

Płyta Główna do 180 zł. Pod LGA 775 i E2160


Recommended Posts

Po cholere kupywać płytę bogato wyposarzoną do tego pod LGA775? Lepiej przejechać się na starym sprzęcie i odkładać pieniążki na nową platformę. Szalas8 jak już chcesz coś mądrego napisać to najpierw przemyśl to a potem pisz. Po kiego proponujesz płytę główną z 2xpcix16 p35? Dość że pewnie nie zrobic cf/sli, do tego jak zrobi to bedzie to marnie chodzić na tej płycie. Powiadasz b.dobre OC? Hmm na średniawej płycie za 100 zł zrobić b.dobre OC. Polecam Ga-p35-ds3l, który marne już pieniądze kosztuje. Ma 1 pcix16 (tyle starczy) i dość dobre OC zrobisz. (Btw. po co Ci jakieś mega OC? szkoda prądu na to... np. e6600 przy 2.4 GHz bierze 65W prądu, po OC na 3.4 ciśnie 120..).

Link to post
Share on other sites

Szalas8 jak już chcesz coś mądrego napisać to najpierw przemyśl to a potem pisz. Po kiego proponujesz płytę główną z 2xpcix16 p35?

Widze ze sie znasz :hahaha: P5B premium jest na 965p człowieku a nie na p35, poza tym za takie pieniądze wole płyte bogatą niż biedaczke. 2x pciE Nie zaszkodzi, p5b to jedna z fajniejszych mobo za małe pieniądze. FSB ok420 to mało/???

 

Ale nie dyskutuje bo ja przeciesz nic madrego nie pisze :)

Link to post
Share on other sites

Tylko że recke dałeś do P5K Premium, który jest na p35 i do tej płyty głównej pisałem a nie do P5B.Powiadasz ze podałem biedną płytę główną?... FSB ok 420? Mistrzu ja na tej ds3l jadę 433 fsb bez problemu...

Człowieku... Link jest do P5B premium!! przeczytaj sobie... :) ( czytać nie oglądać ) :hahaha:

E2160 osiąga ok 3- max 3,5 GHz, po co ci takie wysokie FSB? skoro ten procesor przy FSB 400 ma teoretycznie 3,6 GHz :>

 

P.S :rotfl: recka do p5k dobre

Link to post
Share on other sites

Mam do sprzedania taką - GIGABYTE GA-P35-DS3L Rev 1.0 w pełni sprawna 150zł

 

E2140. z coolerkiem na procka standardowym 70zł

 

Do tego 8500GT 256MB ddr3 60zł

 

2 GB ram good ram 667MHz 100zł

 

Xi fi Extreme Audio z Tej licytacji dźwiękówka idzie

 

http://www.allegro.pl/item877559129_xi_ ... o_pci.html

 

( zbieram na xonara dx...)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...