Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość effendi360

10917 with NVIDIA GeForce GTX 780(1x) and Intel Core i7-2600klink - effendi360

 

Kurde czemu mi zawsze tak mało do okrągłej liczby brakuje. :(


E:

 

Przepraszam za zamieszanie ale to jest dopiero moje ostatnie słowo w tej kwestii. :menda::banan:

 

11200 with NVIDIA GeForce GTX 780(1x) and Intel Core i7-2600klink - effendi360

 

Jakby sie kto pytał. 1346/7200///5.1GHz

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

GPU czy procesor?
GPU to jest praktycznie maks, trochę pamięci jeszcze pójdą, bo to jest link do +100MHz na rdzeniu i +400MHz na pamięciach.
Rdzeń na +110 i pamięci na +500MHz przechodzi ale wynik o dziwo słabszy. Tylko pamięci można jeszcze podgonić ale więcej niż 1750 nie próbowałem.
Miałem do Ciebie pisać w sprawie OC, bo na zielonych nie wiem o co chodzi jeszcze za bardzo ;)
Ale tak czy siak więcej bez innego biosu nie da rady. A inny bios to utrata gwarancji :(

Link to post
Share on other sites

<1200...
Wyłączam boost i na sztywno kręcę. Wtedy pokazuje ponad 1200. Ale pod obciążeniem zbija takty do ok. 1150MHz.
EDIT: Może nie nazwę tego wyłączeniem boost, lecz boost cały czas jest aktywny - nawet w 2d. W EVGA Precision to się jakoś nazywało k-boost, czy coś takiego... ;)
Jak widzisz, jestem totalnym laikiem :)

EDIT2: I niestety trafiłem na sztukę, która nie idzie na 1.2V, lecz na 1.187V. Mimo zwiększenia o te 13mV napięcia i tak zostaje na 1.187V. Czytałem na jakimś forum o takich przypadkach w EVGA... i miałem pecha, bo na taką trafiłem.

Edytowane przez Karol1701
Link to post
Share on other sites

Temp nie przekracza 69(Coollaboratory Liquid Pro)podczas grania w bf4. Pod pulpitem wiadomo cisza, podczas grania jest dość spory szum aczkolwiek na słuchawkach w grze niezauważalny(mam defultowo ustawienia fan z msi afterburner, to jeszcze muszę trochę dopracować).    

Edytowane przez karoli
Link to post
Share on other sites

Po wyciągnięciu z pudła, kartę sprawdziłem czy działa, i na drugi dzień od razu zmieniłem pastę.Bo to moja 3-cia karta od gigabyte z winforce i nigdy tam nie było dobrej pasty. Moje pierwsze wrażenia były rozczarowaniem, ale jak się okazało dopiero msi A. last beta. pomogła mi ją podkręcić stabilnie , i teraz jestem zadowolony. ps. to jeszcze nie koniec mojego oc , myślę że 1200/ 1600 zrobię na tej karcie.

Link to post
Share on other sites

Włącz jeszcze na 15 minut hevena i pokaż screen z temperaturą. ;)

Temperatury nie przekraczają 65 stopni ani w heaven ani w furmark ani w valey ani nigdzie (na sekcji zasilania 50-55 :) ). Mam blok wodny :P

 

Nie sądzisz chyba, że takie ustawienia przeszłyby na stockowym coolerze? :D Tam temperatury na niekręconej karcie na rdzeniu dochodziły do 102 st. C xD

Edytowane przez jellybe4r
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...