Skocz do zawartości

Neo V - najwydajniejsza wersja systemu


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez DeNeB,

Recommended Posts

Ostatnio po aktualizacji Neo V mam wrażenie jakby była coraz mniej wydajniejsza, bardziej laguje teraz.

Uruchamianie i działanie aplikacji jest wolniejsze niż pare miesięcy temu.

Na poprzedniej wersji systemu gry mogły mieć te 30 fps a obecnie po aktualizacji wynoszą 20pare fps.

Smartfon nie jest rootowany ani nic z tych rzeczy, posiada jeszcze gwarancję.

 


(1) Chciałbym się dowiedzieć czy obecna moja wersja systemu jest winna temu, że Neo V chodzi wolniej ?
-System: 4.0.4 (Ice Cream Sandwich)
-Nr. kompilacji: 4.1.B.0.587

 

(2) Warto powrócić do poprzedniej wersji systemu i czy to przyspieszy go na pweno ?

 

(3) Co byście poradzili w tej sytuacji ?

Link to post
Share on other sites

Z tego co mi wiadomo to ICS jest mniej wydajny od GB. Dlatego też Xperia Play nie otrzymała aktualizacji do 4.0.x i dalej siedzi na szybszym w grach 2.3.x

Bo Xperia Play to był średnio udany model i słabo się sprzedawał a taki na ten przykład SE Live With Walkman ma ICS

Co do pytania autora tu masz link poczytaj bo to temat rzeka

http://forum.android.com.pl/f445/

Neo V to to samo co SE LWW tyle że ekran większy i rozdzielczość

Edytowane przez Doktorek
Link to post
Share on other sites

@Doktorek Tak się składa że mam SE Live WW i ICS wydaje się być mniej responsywny, ale raczej nie aż tak zauważalne i z tego co pamiętam wiele osób narzekało na forum.android.pl na aktualizacje do ICS i wracali do GB

 

@asnex Może zrób WIPE telefonu, a jeżeli nie pomoże, to możesz Flashtoolem wgrać 2.3 i zobaczysz, czy wszystko wróciło do normy. Root w tym wypadku nic nie da

Edytowane przez bioly1987
Link to post
Share on other sites

Sam mam neo v i najlepiej chodził 2.3.4 obecnie mam 4.0.4 i przycina nawet przy pisaniu na klawiaturze. Asphalt mi sie na 4.0.4 czasami wyłącza, na 2.3.4 nie było nawet mowy.

Link to post
Share on other sites

Jednak rozwiązaniem było wyłączenie smartfona, wyjęcie karty pamięci, uruchomienie go bez MicroSD na kilka minut, wyłączenie i ponowne włączenie z kartą pamięci, Działa jak od nowowści szybko aż się chce korzystać :D
Dzięki za pomysły :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...