Skocz do zawartości

SPC Gladius M40 Pure Black okno

Recommended Posts

Witam,

Coraz bardziej skłaniam się do zakupu obudowy SPC Gladius M40 Pure Black zastanawiam się także nad zakupem  Window KIT producenta .Mam pytanie co do tego window kit'u :

-Jak plexi jest przytwierdzone do obudowy,przyklejone czy może przykręcone ?

Chyba zły dział, proszę o przeniesienie do działu o obudowach lub usunięcie

Jak dobrze kojarzę to okno nie jest jest tam przykręcane.

A orientujesz się może jak jest z wykonaniem tego okna ? bo troche sie boje, że zakupie ten window kit a po miesiącu okno sie zarysuje i bedzie do wywalenia bo pewnie nie ma możliwości wymiany samej szybki

Gość t.luk

@ Luc3k

A propos rzekomo marketingowych zagrywek to rozumiem doczekamy się zdjęcia potwierdzającego Twoją przygodę z Ferą Pro? Wszyscy wiedzą, ze ten cooler normalnie wchodzi do Brutusów z zapasem kilka mm a Tobie jednemu nie wszedł? Ciekawe zjawisko...

http://chlodzenie.net/wp-content/uploads/2011/08/SilentiumPC-Fera-HE1224.jpg

Czemu jesteś takim niedowiarkiem? Może pomyśl trochę, że płyta płycie nierówna i w przypadku wysoko umiejscowionego gniazda procesora może taka ewentualnośc wystąpić. Po Twoich wypowiedziach jasno widać, że masz jakiś finansowy związek z SilentiumPC - oczywiście nie jest to nic złego, ale bardzo Cię proszę o nie zakłamywanie rzeczywistości, a już na pewno nie chcę wracać do czasów komunistycznych kiedy cenzuruje się wypowiedzi forumowiczów tylko dlatego, że odwazyli się wypowiedzieć negatywnie o SilentiumPC.

Śmieszy mnie trochę Twoja prośba o przedstawienie dowodu zakupu, ale żeby dociągnąc sprawę do końca udowdonię Ci, że posiadałem ten cooler, mało tego - tak jak prosisz przedstawię Ci zdjęcia zdartego lakieru po Ferze.

Zdjęcia znajdziesz tutaj: http://luc3k.lan14.net/fera/

A to aukcja, w której 13 stycznia sprzedałem ferę:

http://allegro.pl/silentiumpc-fera-he1224-1366-1155-1156-am2-am3-i2945506417.html

Gość t.luk

@ Luc3k

1. Nie widzę zdjęcia Fery zamontowanej na płycie głównej (tak ciężko wrzucić zdjęcie kompa? na pewno coś robiłeś ;)).

2. Te ślady odchodzącego lakieru na panelu bocznym mogą być od mocnego zamykania obudowy (być może przez wysoki cooler CPU ale nadal nie uwierzę dopóki nie wrzucisz tutaj stosownego zdjęcia).

@t.luk @Luc3k myślę, że moglibyście kontynuować tą dyskusje na priv bo nie wnosi ona nic do tematu.

Skorzystam z tematu i spytam się jeszcze czy:

Wszystkie moje podzespoły wejdą/dadzą się zamontować w tej obudowie ?

Przyciski/wejścia z panelu na froncie dadzą się podłączyć do mojej płyty głównej ?

Przedni panel podłącza się tam gdzie USB na płycie, audio, power i reset też tradycyjnie. Kontrolery obrotów podłącza się do 2 molexów, ale tak naprawdę robią one za przejściówki i można coś jeszcze do nich podpiąć. USB 3 wciskasz tam, gdzie masz je na płycie (o ile masz) :)

Edytowane przez Hitokiri
  • Popieram 1

@ Luc3k

1. Nie widzę zdjęcia Fery zamontowanej na płycie głównej (tak ciężko wrzucić zdjęcie kompa? na pewno coś robiłeś ;)).

2. Te ślady odchodzącego lakieru na panelu bocznym mogą być od mocnego zamykania obudowy (być może przez wysoki cooler CPU ale nadal nie uwierzę dopóki nie wrzucisz tutaj stosownego zdjęcia).

Może każesz mi jeszcze pokazać zdjęcie jak odbierałem Ferę w sklepie? Czytaj proszę uważnie to co piszę. Zdjęcie jest niemożliwe do wykonania bo Fera jest już sprzedana co przedstawiłem Ci w linku do Allegro. Argument z mocnym zamykaniem obudowy jest o tyle niepoważny, że nawet nie chce mi się tego komentować. Dalsza dyskusja na ten temat rzeczywiście nie ma sensu.