Skocz do zawartości

Co zamienić na iphone 5???


Recommended Posts

Jak myślicie jaki telefon najłatwiej będzie zmienić na iphone 5??Zastanawialem się nad sgs3 lub lumia 920 ale może wy mi podpowiecie jakiś inny.Limit 1300zł chce kupić na wymianę lumie i sgsa spokojnie bym wyrwal.W domu mam note 2 i xperie p ale nie na zamiane. Lumie będzie raczej łatwiej zmienić niż sgsa ale może coś innego jeszcze??

Edytowane przez jjack
Link to post
Share on other sites

Może dla ciebie i niektórych jest toniezrozumiałe ale nie wiesz ile na takich sytuacjach już kasy zarobiłem

i nie 2 telefony tylko jeden za iphone.lumia normalnie na allegro chodzi 1.8k a ja ja wyrwe za 1.1k

Edytowane przez jjack
Link to post
Share on other sites

Chcesz wyrwać coś tanio i sprzedać drożej zarabiając 700 zł? Pomysł super! Gratuluję! I życzę powodzenia ponieważ skoro ty jesteś w stanie kupić telefon za 1,1 k to dlaczego ktoś miałby za tydzień kupić od Ciebie za 1,8... Nie lepiej jak by on wyrwał tamtego za 1,2? Gdyby business był tak prosty każdy na takich aukcjach dorobiłby się majątku :) Ale jak chcesz.... Wybierz ten telefon na którym jesteś "w stanie zarobić najwięcej" :)

Link to post
Share on other sites

Nie potrzebnie ten temat zakładałem... myślisz że ja tak robię pierwszy raz???Żeby tak tanie coś wyrwać to trzeba się nasiedzieć i naszukać a nie odrazu pierwszego dnia i mam 40% tańśzy telefon :P,temat można zamknąć

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...