Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pewnie doszli do tych samych wniosków co ja, a wiadomo, że w każdym biznesie chodzi o pieniądze, których nieco trzeba wydać na przygotowanie dema. Możliwe też, że zbadali zainteresowanie wersjami demonstracyjnymi i doszli do wniosku, że można je pominąć.

Prawdziwy powód takiej kolei rzeczy znają tylko sami producenci. Oczywiście wydanie dema jest bardzo miłym gestem w stronę potencjalnego klienta, aczkolwiek uważam, że w obecnych czasach nie jest to niezbędne do stwierdzenia czy gra pasuje do naszych preferencji, a już na pewno jego brak nie usprawiedliwia "piracenia".

Edytowane przez ehhhm
Link to post
Share on other sites

Sam też nie popieram do końca piractwa (tak wiem to hipokryzja), bo jest masa ludzi co będzie piracić i nigdy nie kupi oryginału a wtedy producent bankrutuje mimo że wydał grę świetną.

 

Kiedyś na grach zarabiali znacznie więcej, tak mi się wydaje przynajmniej, bo ludzie kupowali CD-Action by mieć te kilkanaście dem, pograli, i doszli do wniosku, kurczę muszę mieć tą grę.

A teraz zaufanie spada, chcą na siłę wcisnąć coś nie dopracowanego bez możliwości sprawdzenia i nie mów że to nie jest potrzebne.

 

Jeszcze bym zrozumiał gdybym miał chociaż 2 miesiące gwarancji na grę, czyli gdy w tym czasie stwierdzę że towar jest niezgodny z tym co zapowiadali mogę grę oddać i zwrócą mi chociaż 50% kosztów poniesionych.

 

Nie mówię tutaj o tym by każdy mógł oddać z powodu zbyt zielonej trawy ale mówię o poważnych błędach uniemożliwiających normalna rozgrywkę (Heroes VI, w Multi można było ładnie kantować poprzez edycję swoich surowców/wojska w pamięci RAM, i nie powiesz że to nie jest błąd rażący).

Ale nie ma takiej możliwości bo chcą po prostu nas wydoić jak krowę.

Edytowane przez bullseye
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...