Skocz do zawartości

Karta Graficzna z DX 11


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez k0chan,

Recommended Posts

@kochan

HBAO wygląda najładniej, ale spadają klatki poniżej 30 więc już trochę przeszkadza

HDAO wygląda lepiej a klatki takie same jak na SBAO

 

Ściągam właśnie crysisa 3 i obadam jak to u mnie będzie wyglądać

 

Edit:

 

Crysis 3 właśnie na szybkości przebadany i... jestem pod wrażeniem!!!!

 

Ustawienia: wszystko max, aax1, msaax4, 1440x900 i gra lata od 30kl/s na otwartych terenach do 50 w pomieszczeniach - nigdy bym się nie spodziewał !!! Chodzi znacznie lepiej od farkraja3.

 

Dodaję, że mój gtx650TI chodzi na 1000MHz na rdzeniu i 1400 na pamięciach i do tego proc na 3,8GHz.

 

Po tym wszystkim tym bardziej polecam tą kartę za kwotę około 500-520 nie widzę lepszego wyboru.



Kolejny edit:

 

Crysis 3 po zmianie cieni i cieniowania na high/medium i zwiększeniu msaa na x8 trzyma średnio 50-55 kl/s :rotfl: 

kocham swoją nową kartę :)

Edytowane przez czaro9
Link to post
Share on other sites

aha i mam rozumiec ze wszystkie najnowsze gry beda szly na ultra high 1440x900 ??

Na bank nie beda szły chyba ze bedziesz miał grafe 690GTX która kosztuje ok 3500zł lub 2x680GTX za 4000zł i to tez nie jest powiedziane ze

max ustawisz bo to wszystko zalezy jak gra została napisana tudziez zoptymalizowana, do tego dojdzie ograniczenie Twojego

procesora. Reasumujac: przygotuj min. 6000zł na nowy sprzet jesli chcesz grac komfortowo na najwyzszych ustawieniach czytaj detalach.

Link to post
Share on other sites

@kochan

HBAO wygląda najładniej, ale spadają klatki poniżej 30 więc już trochę przeszkadza

HDAO wygląda lepiej a klatki takie same jak na SBAO

 

Ściągam właśnie crysisa 3 i obadam jak to u mnie będzie wyglądać

 

Edit:

 

Crysis 3 właśnie na szybkości przebadany i... jestem pod wrażeniem!!!!

 

Ustawienia: wszystko max, aax1, msaax4, 1440x900 i gra lata od 30kl/s na otwartych terenach do 50 w pomieszczeniach - nigdy bym się nie spodziewał !!! Chodzi znacznie lepiej od farkraja3.

 

Dodaję, że mój gtx650TI chodzi na 1000MHz na rdzeniu i 1400 na pamięciach i do tego proc na 3,8GHz.

 

Po tym wszystkim tym bardziej polecam tą kartę za kwotę około 500-520 nie widzę lepszego wyboru.

 

Kolejny edit:

 

Crysis 3 po zmianie cieni i cieniowania na high/medium i zwiększeniu msaa na x8 trzyma średnio 50-55 kl/s :rotfl:

kocham swoją nową kartę :)

no to extra, ja niestety z msaa musze zrezygnować, żeby mieć takie osiągi jak ty masz, chociaż na medium / (high tekstury i efekty) i SMAA tx2 koło 50 się trzyma :)

 

edit

kumpel mi wysyła jutro gtx580 na przetestowanie przed sprzedażą - może jak mi się spodoba, to wezmę ;)

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

A widziałeś radka co wyżej podałem?

Jeśli jednak zdecydowałeś na tegi gtx to jak nie wielka różnica to weź 2gb zawsze będzie łatwiej na przyszłość.

Co do zasilacza jak masz ciut więcej to weź mocniejszy starczy na dłużej a kto wie może jakieś sli w przyszłości.

Link to post
Share on other sites

tak widzialem tego radeona ladna karta przyznaje ale jakos wole trzymac Gtx ;) chodzi mi zeby utrzymal to wszystko a co do rozbudowy dalszej to kupie sobie w przyszlosci caly zestaw wiec chce wiedziec czy bedzie działał Fortron 450 W ?? zebym na darmo 100 zl nie wydal

Edytowane przez kris1212
Link to post
Share on other sites

U mnie ta karta (gtx650TI) chodzi na fortronie hexa 500w z prockiem @3,8GHz i kartą średnio podkręconą. Nie wiem czy mocno go to obciąża czy nie ale wiatrak zasilacza w stresie pracuje głosniej niż cała reszta komputera razem wzięta i będę go zmieniać (wiatrak). Sam zasilacz nigdy nie sprawiał mi problemów, a mam go już ze dwa - trzy lata i były na na nim różne konfiguracje.

Link to post
Share on other sites

Pisali Ci wyżej niema reguły,ogólnie kiepska zasiłka że ma 450wat na naklejce nikt nie wie ile pozostało.Ryzyk fizyk.Możesz odpuścić zobaczyć co i jak i i wtedy dokupić.

A tu porównanie.

http://www.hwcompare.com/13632/geforce-gtx-650-ti-vs-radeon-hd-7850/

Edytowane przez decrypterie
Link to post
Share on other sites

Kurcze jakos na allegro 500 nie widze a jak jest to za 200 zl a niestety tyle za zasilacz nie dam wiec chyba pozostane przy 450 z nadzieja na to ze pojdzie ...

 

 

Juz zdazylem prownac karty widac roznice ale takze i cene 200 zl wiecej

Edytowane przez kris1212
Link to post
Share on other sites

a tak apropo OC, małe info, sprawdziłem dzisiaj jak sobie radzi HD7770 z nie podkręconym PII965 3,4ghz do wyników z pII na 4,0ghz

co się okazało:

mafia 2 0,1 FPS więcej

UH 3.0 ten am wynik

3dmark Vantage - po OC lepszy wynik CPU Score, ale GPU Score niemalże ten sam

3dmark06 - tu duży wpływ podkręconego CPU

Resident Evil 5 - system bench - 2 klatki różnicy

FC3 - zero różnicy

BF3 - 2-5 klatek na korzyść OC do 4,0 GHz

tak więc jestem w szoku, bo ten test robiłem tylko dla kolegi, któy ma płytę bez możliwości OC, ale jedną rzecz z tego testu wyciągnąłem - OC PII tylo do gier korzystających ostro z CPU , w większości nie kręcony wystarczy :)

 

czaro u Ciebie będzie to samo podejrzewam, zbadaj wyniki z OC i bez OC i się podziel

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...