Skocz do zawartości

Crysis 3 MP Open Beta Ustawki - Origin 29St-12 Luty


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez vertexe,

Recommended Posts

rafcio, very high modyfikowane , czyli np szadows low, blur medium 1600x900 , SMAAx1 (albo FXAA), i jeszcze jakaś opcja na high zamiast v.high i poniżej 35 nie spada, a średnio w granicach 40-45 przy takich ustawieniach. Wcześniej grałem na 1920x1080 all high (shadows med) i SMAAx2 ale było coś koło 32-35 ze spadkami do 27 i mi nie pasowało ;/



k0chan ale jak mam dodać skoro mi nikogo nie wyszukuje :/

musisz znać origin login ludzi, nie ma tak prosto :)

Link to post
Share on other sites

rafcio, very high modyfikowane , czyli np szadows low, blur medium 1600x900 , SMAAx1 (albo FXAA), i jeszcze jakaś opcja na high zamiast v.high i poniżej 35 nie spada, a średnio w granicach 40-45 przy takich ustawieniach. Wcześniej grałem na 1920x1080 all high (shadows med) i SMAAx2 ale było coś koło 32-35 ze spadkami do 27 i mi nie pasowało ;/

 

musisz znać origin login ludzi, nie ma tak prosto :)

na sterach 13.1 na very high (aa wył) mogę spokojnie nagrywać, czasami tylko spadki do 26 kl/s . Zapomniałem vsync wyłączyć :sciana: . Wgl to co 2 minuty mnie wywala,ping wysoki, neostrada ma z internetem problem dziś :/

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Nowe sterowniki AMD specjalnie do Crysis 3 Bety http://pliki.onet.pl/AMD.Catalyst.Software.Suite,AMD.ATI.Radeon,Windows,1318481,27950,1.html

 

Zwiększona wydajność do 15% przy wysokich ustawieniach MSAA w Crysis 3 beta - kolejne wersje sterownika przyniosą jeszcze bardziej zwiększoną wydajność w konfiguracjach CrossFire oraz dla pojedynczych GPU
znacząco ulepszono wydajność opóźnienia w Skyrim, Borderlands 2 i Guild Wars 2
ulepszono wydajność pojedynczego GPU do 50% w Dmc Devil May Cry
ulepszono wydajność CrossFire do 10% w Crysis 2
naprawiono migające tekstury występujące w aplikacjach DirectX9.0c

Obsługiwane karty:
AMD APU all series
AMD Radeon HD 7xxx
AMD Radeon HD 6xxx
ATI Radeon HD 5xxx

Edytowane przez vertexe
Link to post
Share on other sites

U mnie po instalacji tych sterowników liczba fps wzrosła z ~30 do 35-38 (przy MSAAx2) :) ... Ale w niektórych miejscach na mapie nadal są spadki do 25FPS... :P

 

Bez MSAA mam 45-50fps.

 

edit.

Po 10min gry ekran zrobił się czarny i słychać tylko dźwięki... :P

A w 3DMark11 sypie artefaktami.

Edytowane przez dawids42
Link to post
Share on other sites

U mnie ~50 fps przy ustawieniach dla GTX 660 Ti. Procka wymieniłem dawno na FX-8350, tylko że zedytowana sygnatura nie chce się zapisać. ;)  Radzę nie instalować tych sterów od AMD, ponieważ straszne błędy jeszcze są z nimi nie tylko w C3. 

 

@dawids42

Też mi stery wykrzaczyło po jednej rundce, lecz jeszcze 3D Mark'a nie sprawdzałem. 

Za to BF3 dziwnie się zachowuje -> animacja zwalnia i przyśpiesza. 

Link to post
Share on other sites

Za każdym razem gdy gra w tego crysisa tak mnie wk****a,czas trafia rudny 1,5-30sekund nie da się pograc,do tego jeszcze ani razu!!!!!!nie zabiłem nikogo hunterem a mam juz 10level! Uwierzycie? Ja nie wiem jak to mam celować.Gościu ode mnie dosłownie 1m i trafiłem go ta strzała z 3 razy a mu życie uszło z 30% ja nie to nie rozumiem,inni jednym strzałem załatwiają innych

Bo za tym huntera nie ma sie wykryc jak nie strzelaja

Edytowane przez Yamakasi512
Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich, z racji że dziś piątek a ja mam akurat wolny wieczór (przeziębienie :/ ) proponuję:

USTAWKĘ O GODZINIE 20.00*

*Ewentualnie jak znajdzie się większa grupka, to możemy przesunąć na wcześniejszą godzinę.
Mam nadzieję, że znajdą się jakieś osoby i razem popykamy ;)

Napiszcie mi swoje nicki na PW, a ja dodam je w tym poście.
Do zobaczenia w Crysis'ie :D

Nicki graczy:
adam09626

Edytowane przez adam09626
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...