Skocz do zawartości

Crysis 3 MP Open Beta Ustawki - Origin 29St-12 Luty


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez vertexe,

Recommended Posts

u mnie tak samo jak u sevku22.Gdy wchodzę na ORIGIN wyskakuje okno z reklamą -CRYSIS-beta test. ,kiedy klikam na pobierz otwiera się przeglądarka ze strona origin lecz zamiast crysis jest /battlefield 1942/

  No chyba że to jednak nie open beta test,i potrzebny klucz.

jeśli ktoś mógłby takowy podesłać mój nick w origin (vss8) lub na GG:390 78 876

 

 Jeśli ktoś ma jakies info na ten temat,niech da cynk. pls

Edytowane przez joaqhin
Link to post
Share on other sites

http://www.frazpc.pl/b/303765

tu macie na szybko klucze dla niecierpliwych - na razie bez kluczy demo jeszcze niedostępne (o ile będzie, ładna mi open beta haha)

postępować zgodnie z instrukcją i na mejla podanego na końcu od razu przychodzi kluczyk -  :)

 

przykład dowodu z którego można skopiować dane 

http://cdn-static.zdnet.com/i/story/30/40/089886/german_id_card.jpg

Link to post
Share on other sites

zciągnąłem klucz wg wzoru "k0chan",w chwilę póżniej pojawiła się opcja pobrania CRYSISa 3 -beta na ORIGIN.

  Z tym że ja ww klucza w ogóle nie uzyłem,zdązyłem obczaić tylko że dotarl na adres e-mail.

Myślę ze opcja ta pojawi się u każdego posiadacza ORIGINa (w swoim czasie  : )  )

 

ja chętnie zagram nick :vss8

 ne wiem czy to styka by odnaleźć się w grze

Edytowane przez joaqhin
Link to post
Share on other sites

Ooo graficznie jest super. :menda:  :] Full dynamic co ja widzę ekstra bajera silnika cryengine 3.4.

ja i darkatraz  pracujemy na wersji 3.4  :menda:  , bajerów od 3.0 przyszło naprawdę sporo :P

 

Link do tematu o silnikach,  głównie poruszany wątek  to CryEngine( w spoilerach moich postów efekty mojej pracy)    http://forum.benchmark.pl/topic/68062-silniki-graficzne-dla-uzytkownika/?do=findComment&comment=836087

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Rafcio przecież C3 ma jeszcze nowszy model silnika :P

 

Przecież na CE 3.4 nie ma teselacji roślin, funkcji TXAA czy zaawansowanej fizyki z warunkami pogodowymi.

 

Zaraz na kręce filmik z C3 na full ustawieniach. Tylko niech ktoś się dołączy by było można ukazać piękno tej gry.

 

Trochę upload na yt potrwa bo film waży 27GB %-) %-) Walę. Jadę go skompresować trochę. Może utraci na jakości ale trudno :P

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Rafcio przecież C3 ma jeszcze nowszy model silnika :P

 

Przecież na CE 3.4 nie ma teselacji roślin, funkcji TXAA czy zaawansowanej fizyki z warunkami pogodowymi.

 

Zaraz na kręce filmik z C3 na full ustawieniach. Tylko niech ktoś się dołączy by było można ukazać piękno tej gry.

fakt, zapomniałem o wczorajszej naszej rozmowie i wnioskach %-) Darkatraz ma rację , w wersji 3.4 nie ma tego wszystkiego co można uświadczyć w Crysisie 3 :menda:

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Potyczka trwa przez określony czas i jeśli przed jego upływem łowcy nie wyeliminują wszystkich żołnierzy CELL, to przegrywają.

 

 

 

No to jeszcze na koniec raz jeszcze przypomnimy wymagania Crysisa 3:

Najwyższa wydajność ("czyli to co tygryski lubią najbardziej"):
1) Procesor: co najmniej Core i7-2600k, FX4150 lub ich czterordzeniowe odpowiedniki
2) RAM: 8 GB
3) Karta grafiki: co najmniej GeForce GTX 680 lub Radeon HD 7970

Rekomendowane (aby nie tracić zbyt dużo na wyglądzie):
1) Procesor: Core i3-530, Phenom II X2 565 lub inny o takiej samej lub wyższej wydajności
2) RAM: 4GB
3) Karta grafiki: minimum GeForce GTX 560, Radeon HD 5870 lub ich wydajnościowy odpowiednik z 1GB RAM'u

Minimalne wymagania:
1) Procesor: Core 2 Duo E6600 lub Athlon 64 5200+
2) RAM: 2GB
3) Karta grafiki: GeForce GTS 450 lub Radeon HD 5770

Edytowane przez vertexe
Link to post
Share on other sites

mogliby dać tryb team deatmatch , szkoda, że takiego nie ma, chociaż ten z obrona punktów troche podobny, ale to nie to samo :(

BTW, MSAA zabija hd7770 nawet na najniższej rozdzielczości - po przełączeniu na smaa bądź fxaa o 15 - 20 klatek więcej od razu

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...