Skocz do zawartości

Sony Xperia T vs HTC One X vs Sony Xperia S


Recommended Posts

Witam

Mam telefony z tematu za zeta w abonamencie. I teraz pytanie, który najlepszy? Xperia T wiadomo James Bond, idealny ekran, 4,6 cala nie za duży nie za mały, no i nowe bebechy. HTC One X wiem, że trochę się grzeje, a Xperia S najbardziej mi się podoba ale chyba jest najsłabsza więc jest na straconej pozycji. Nie ukrywam, że lubie pograć w gry na telefonie, i oglądam często filmy. Także znając te preferencje, który będzie najlepszy? I który z nich jest najwydajniejszy?

Link to post
Share on other sites
Najwydajniejszy jest HTC one X 

minusy to co napisales ze sie grzeje a dodatkowo slaby czas pracy na baterii. 

Grzeje się jak każdy inny. 35-40 stopni podczas ostrego grania.

 

One X vs Xperia T

http://versusio.com/pl/sony-xperia-t-vs-htc-one-x

Edytowane przez Shaco
Link to post
Share on other sites

Lewy górny róg  : 24Apr 

Hehehehe 

 

Zamiast pisać takie głupoty, na Twoim miejscu dowiedziałbym się jak jest teraz, a nie jak było prawie rok temu. To jest wprowadzanie ludzi w błąd. 

Edytowane przez Shaco
Link to post
Share on other sites

Niestety pewna sieć zrobiła mnie w konia i Pani odwlekała podpisanie umowy bo nie miała telefonu i powiedziała, że podpiszemy za tydzień. Jak przyszedł to okazał się 2 razy droższy w tym abonamencie co chciałem niż był wcześniej (Galaxy S3). Więc na 80% wezmę One X, 20% zostawiam na Xperi T, zobaczymy. Dzięki za pomoc

 

PS. Rzeczywiście One x jest na równi z S3, min, testy wydajności o tym świadczą.

Link to post
Share on other sites

Co do baterii to mogę się zgodzić (większa pojemność), dzięki mniej zasobożernego softu. W benchmarkach wychodzi oczko wyżej, a wszyscy tak gadają że niby gorszy.. :)

Link to post
Share on other sites

A ja wziąłem Xperia T. poczytałem trochę, ktoś pisał, że to bardzo dobrze dopracowane 2 rdzenie a na obecną chwilę rzadko przydają się 4 rdzenie. Wyświetlacz jest w sam raz, smartfon dobrze leży w dłoni, dzisiaj go macałem. I jako miłośnik Bonda od początku był dla mnie o krok do przodu, Sony dzięki tej zagrywce marketingowej przekonało mnie do siebie. Do zamknięcia. Jak do mnie przyjdzie i mi nie przypadnie to gustu to go sprzedam i kupie mydelniczkę.

Link to post
Share on other sites

1. Uwierz nie zależy mi na tym, nie jestem typem, który przy tym grzebie

2. Gdybym chciał mógłbym go odblokować , problemy są z telefonami od Orange bo zdejmując simlocka kodem nie da się odblokować, ja nie biorę z Orange więc spokojnie.

3. Wybór nie był duży ale bałem się HTC bo mam ciągle włączone 3G a w htc w ten sposób bateria nie trzyma dnia do tego telefon się grzeje np. przy graniu, oglądaniu filmów, wolałem nie ryzykować.

Edytowane przez blub17
Link to post
Share on other sites

2. Normalnie można odblokować kodem z Orange, przecież za to się płaci i to działa.

3. W kolejnym wątku powtórzę, że grzeje się tak samo jak inne telefony i owszem, bateria trzyma śmiało jeden dzień.

 

Kolejny wątek powielający bzdury..

Edytowane przez Shaco
Link to post
Share on other sites

Shaco niestety ale jak są telefony do wybrania to ludzi, którzy posiadają jeden z tych telefonów biorę na 50%. Taka jest natura człeka, broni tego co ma. Wydałeś na telefon ciężkie pieniądze i będziesz go bronił zawzięcie. Uwierz mam tak samo, jak za pół roku będzie wątek o Xperi T, że jest gównem i nie warto jej kupować też wejdę i powiem, że jest świetna. Inny przykład Real-Barca, mimo że w Madrycie już straszny mróz a Barcelony nawet nie widać w tabeli to i tak wiem, że Real jest najlepszy bo jestem kibicem już od dawna i pamiętam lepsze i gorsze momenty. Co do One X w niemieckich testach widać, że problem dalej jest z  tempraturami (niemieckiego nie znam ale mniej więcej po wykresach to wyczytałem a na Polskich stronach to się potwierdza). Dział jest o telefonach, ja już pisałem o piłce, żeby więcej off nie robić, proszę o zamknięcie, jak pisałem wziąłem xperie T, jutro u mnie będzie. Jeśli Xperia T mi nie przypadnie do gustu to sprzedam ja i kupie One X i poproszę o wznowinie tematu i jeśli nie będzie problemów oficjalnie przyznam Shaco rację.

Edytowane przez blub17
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie bronię, a wyprowadzam ludzi z błędu, bo zauważyłem że w Polsce panuje taki pogląd, że co nie Samsung to jest be.

Te telefony są na równi. Prosiłbym o testy z przegrzewaniem, chętnie nawet przejże nie znając niemieckiego :)

Daj znać jak się spisuje Xperia.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...