Skocz do zawartości

Recommended Posts

Polecam Gamecom 780, dzwięk wymiata, szczególnie przestrzenny. Są trochę tańsze i nie potrzeba karty dźwiękowej, bo mają USB. Miałem dużo słuchawek na uszach gamingowych i te zauroczyły mnie jakością dźwięku i przestrzennymi efektami. Od słuchawek od Creative są o wiele lepsze.



A co do mikrofonu to jest on najwyższej klasy, czysty dźwięk.



Ale jeśli chcesz wydać tak dużą sumkę na słuchawki i dodatkowo kupić kartę dźwiękową to chyba coś lepszego znajdziesz, ale ja ci nic nie polecę bo nie miałem styczności ze słuchawkami 400zł+.

Link to post
Share on other sites

Polecam Gamecom 780, dzwięk wymiata, szczególnie przestrzenny. Są trochę tańsze i nie potrzeba karty dźwiękowej, bo mają USB. Miałem dużo słuchawek na uszach gamingowych i te zauroczyły mnie jakością dźwięku i przestrzennymi efektami. Od słuchawek od Creative są o wiele lepsze.

nie ma karty dźwiękowej, to nie ma przestrzeni i tyle w temacie.

 

Witam, otóż poszukuje sluchawek do gier FPS, tylko i wyłącznie GIER - chodzi mi o jakościowy dzwiek, m.in kroki, itd,. cena myślę ze 450-500 zł.

otwarte, czy zamknięte słuchawki ?

Link to post
Share on other sites

myślę że XONAR, model * nie wiem, nie orientuje się w tych sprawach * , wazne aby był miodny dzwiek w grach fps, bo to pol sukcesu w tego typu grach.



Zobacz jak zapatrujesz się na Sennheiser PC330 + Xonar DX (bądź D1, w zależności od złącza).
Nie ma szaleństwa z budżetem, a już jest solidna jakość w grach.

mowiac ( w zaleznosci od zlacza ) co masz na myśli, moglbym prosic o inne wytłumaczenie?

Link to post
Share on other sites

Te ATH-A500 mogą być tu rozwiązaniem, ale widzę że trzeba mieć najmniej 650 zł, na dzień dzisiejszy. 

A ja powiem do 500 zł, Ultrasone HFI 450. Dość łagodne, z dużą sceną i świetną przestrzennością dźwięku , dzięki systemowi S-Logic. Zebrały świetne opinie w internecie i paru czasopismach. Na HeadFi też polecane jako budżetowe słuchawki dla pasjonatów, choć to trochę przesada. Ponadto system zapewniający bezpieczeństwo Twojego słuchu, przy wielogodzinnych sesjach odsłuchowych. Bez karty albo DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym, nawet nie podchodź.

Link to post
Share on other sites

najbardziej interesowałoby mnie coś z Sennheiser oraz steelseries, tym innym firmom nie ufam, ponieważ ich nie znam, i moze sa to bardzo dobre sluchawki, ale nie do gier, lecz do muzyki z basem, do filmów lub jeszcze innych rzeczy, a ja potrzebuje tylko i wyłącznie słuchawki do gier, bo słuchawki nadające do gier nadają się do wszystkiego, a słuchawki przeznaczone do muzyki nie spełnią swojej roli w grach, takie jest moje skromne zdanie. ( jeżeli ktos ma jakieś inne sluchawki w POSIADANIU, i je bardzo sobie je chwali w grach FPS, prosze o wypowiadanie się w temacje.
Równiez interesuje mnie sprzet z nizszej polki cenowej lecz ladnie sprawujący się.

Edytowane przez damianovsky21
Link to post
Share on other sites

Na początek to

http://www.techfanatyk.net/polecane-sluchawki-nauszne-do-gier/

 

Teraz jak już przeczyałeś/przleciałeś po obrazkach - to są polecane słuchawki do gier. Jest jeszcze jedna podobna strona, jak znajdę to wrzucę - ale przewija się przez to forum często.

 

Ode mnie. Mam słuchawki DO GIER - reklamowane i sprzedawane tylko do gier. Koszt 300zł. W niczym nie są lepsze od tych, które do gier nie są a kosztują 150zł. Co nadto - słuchawki DO GIER wg mnie są wporządku - ale tylko i wyłącznie w grach, najlepiej FPS, ale jak już włączysz na nich jakąkolwiek muzykę,czy coś innego, albo nawet grę, w której jest jakaś ścieżka dźwiękowa (Bastion, Hotline Miami, Anno2070 - naprawdę jakakolwiek gra z lepszym dźwiękiem) to jest wtedy o wieeele gorzej niż w słuchawkach (niby) nie do gier, tańszych o połowę.

 

Jak się upierasz, że musi być do gier, to wymieniony przez ciebie Sennheiser ma linię do gier PC  - szukaj tam.



Ja już przeszedłem drogę od supergejming do słuchawek.

Każdy z przedmówców dobrze ci radzi, każdy.



http://www.techfanatyk.net/polecane-sluchawki-nauszne-muzyczne/

 

Jak widać słuchawki polecane do gier przeplatają się z tymi polecanymi do muzyki - wniosek ?

Edytowane przez kosq83
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Superluxy pokazują na co je stać jak są wpięte w dobre źródło, ze słabego potrafią zagrać okropnie.

Różnice masz już podstawową - konstrukcja półotwarta/zaknięta.

Jak nie zależy ci na czasie, to 8 lutego mogę zrobić porównanie w odsłuchu w grach i muzyce na 2 kartach dźwiękowych i 3cim Realtecku.



Nie sugeruj się ceną Superluxów, bo to nie za wiele mówi o dźwięku jaki z nich płynie.

Edytowane przez kosq83
Link to post
Share on other sites

To nie ma sprawy. Sam jestem ciekawy jak te Seńki HD 201 zagrają. Będą już raczej wygrzane (używane chyba ponad 2 lata). Superluxy wygrzewałem sam - więc porównanie będzie w miare moich możliwości.



Z kartą to jeszcze nie wiesz, czy ją chcesz, czy nie ?

Co tam teraz u ciebie gra ?

Link to post
Share on other sites

moze sa to bardzo dobre sluchawki, ale nie do gier, lecz do muzyki z basem, do filmów lub jeszcze innych rzeczy, a ja potrzebuje tylko i wyłącznie słuchawki do gier, bo słuchawki nadające do gier nadają się do wszystkiego, a słuchawki przeznaczone do muzyki nie spełnią swojej roli w grach, takie jest moje skromne zdanie.

i to jest kolego taki internetowy mit głoszony przez wszelkiej maści specjalistów z którymi walczę jak się da. Ale z tak rozpowszechnioną głupotą człowiek nie wygra. I powtórzę to jeszcze raz, że słuchawki do grania, to takie ułomne słuchawki do muzyki. Posiadając odpowiednią kartę dźwiękowa z słuchawkami stereofonicznymi podanymi już wcześniej uzyskasz lepszy dźwięk jak od tych dziwactw na USB z Steelseries , Creative czy Logitech.

 

oczywiście są wyjątki do reguły np AKG ghs-1ale jest ich zdecydowanie mniej.

Edytowane przez adivxv5
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zawsze mówię to samo i też nikt mnie nie słucha. Dlaczego autorze tematu sugerujesz się firmami? Steelseries? To żadna firma produkująca słuchawki. Beyerdynamic, AKG, Grado, Audiotechnica, HiFiMan to profesjonalne firmy zajmujące się na co dzień produkcją sprzętu audio. Sennkom akurat nie ufam, ale ludzie je sobie cenią więc tu się nie wypowiem. Mylisz się, mówiąc że słuchawki przeznaczone do profesjonalnego odsłuchu nie spełnią swojej roli w grach. Nie wierzę że w grach lepiej sprawdzą się jakieś Creative za 100 zł sygnowane podpisem "For game", niż Ultrasone HFI 450 na ten przykład. Słuchawki do gier nie nadają się do wszystkiego, a często bywa, że właśnie całkiem na odwrót - do niczego. 

Link to post
Share on other sites

Mam do sprzedania Koss UR 40.

Poprzez ogromną scenę do gier FPS jak znalazł.

 

Superluxy niezbyt dobrze radzą sobie w grach na integrze, a z kolei AKG GHS1 naprawdę nie zapewnią komfortu użytkowania przez dłużej niż godzinę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...