Skocz do zawartości

Pytania do poradnika o chłodzeniu wodnym.


Recommended Posts

@Biafra

Na 7 V.Radek jest tylko chwilowo.docelowo bedzie prawdopodobnie gtx 770SLI.Nie wiem czy warto czekać na serie 800...

Narazie bede wodował samego proca i zobacze jak mi to wyjdzie.Pierwszy raz będe wodował i nie chce sie gdzieś pogubić :D

Edytowane przez wojtekunc
Link to post
Share on other sites

 

 

Pomijam już zawyżone wartości obrotowe z pudełka, które nie mają żadnego przełożenia na wartości jak widzę na panelu czy w kompie (różnica ponad 200obr).

 

Też o tym wiedziałem kupując swoje... Wniosek jest prosty, zanim coś kupisz, czytaj opinie na temat danego sprzętu ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

A mi ostatnio chodzi projekt WC właśnie po głowie, tylko jedna dziwna rzecz jako mój handmade ciągle zaprząta mi głowę. Mianowicie mam taką oto nagrzewnice link (renault laguna I) jeśli chodzi o wymiary to na pewno spokojnie zmieściłbym to na górze obudowy(HAF932), a dorobić do tego złączki też nie byłoby to dla mnie problemem bo ogólnie lubie majsterkować :D Pytanie tylko czy ktoś miał do czynienia z takimi craftami? I mógłby powiedzieć czy to ma sens? Wszystko inne planuje dać już dedykowane bez udziwnień.

Edytowane przez kłaczkov92
Link to post
Share on other sites

Najlepszy będzie mayhems blitz. Za darmo w domu pewnie masz ocet i wodę ;) wymieszaj w stosunku 9-1 (woda do octu) i wypłucz porządnie. 

Jednak jeśli nie lałeś tam nie wiadomo czego to zwykłe płukanko kranówką i końcowe przepłukanie destylką wystarczy

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Panowie potrzebuję info jak będzie współgrać wąż 11/16 ze złączką 10/16. Sklep aktualnie nie ma 10/16 tylko 11/16 i nie wiem czy brać ten co mają czy przemęczyć się te ok 2 tyg i poczekać na 10/16. Chodzi o wąż xpsc high flex

Link to post
Share on other sites

Zależy od złączki.

Na przykładzie EK powiem, że wąż pasować będzie, założysz, dokręcisz i będzie szczelne.

Jednak wąż 11/16 ma cieńszą ściankę i prawdopodobnie nie zrobisz takich łuków, jak w przypadku węża 10/16. Różnica nie jest duża, bo tylko 0,5mm na grubości ścianki, ale jest.

Przemęcz i poczekaj.

Link to post
Share on other sites

Jak masz dobry układ pod nią to się sprawdza. Ale to śliska sprawa. Nie może być martwych punktów w układzie. I lepiej żeby dobrze mieszało w rezie (duży photon na przykład nie radzi sobie z mieszaniem).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...