Skocz do zawartości

Sony Xperia J czy Xperia P ?


Recommended Posts

Witam. Za miesiąć wymieniam telefon na nowy i już zastanwiam się nad wyborem jakiegoś dobrego smartfona. Tak jak w temacie myślałem nad Xperia J lub P. Chciałbym Xperia S ale niestety budżet na to nie pozwala. Który telefon jest lepszy ? Chodzi mi szczególnie o wydajność tego telefonu. Plusem Xperii J jest to, że ma wejście na kartę microSD a Xperia P już nie. Czy da radę mieć telefon bez karty pamięci ? Zawsze miałem kartę pamięci w telefonie a teraz jak bym wybrał Xperie P to nie miałbym takiej możliwości. Telefon będzie służył do gier i jest możliwość, że będę się bawił w zmiany softu i te inne bajery. Jakie są wasze opinie ?

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem najlepszym wyborem będzie Xperia P. Jest dużo lepiej wykonana a to, że nie posiada wejścia MicroSD to przecież nie oznacza końca świata. Wyświetlacz w Xperii P jest dużo lepszy od tego w Xperia J.

 

Z resztą tutaj masz porównanie : http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/5935/6533/0/0/

 

 

Jeżeli chodzi o modowanie softu itp. to polecam Ci forum www.android.com.pl

Link to post
Share on other sites

Jak jeszcze miałem ipoda touch 4g 8gb to te 8gb nie starczalo jak nawalilem gier ale tutaj jest calkiem ok,moze to dla tego że nie chce mi sie teraz w gry grać chociaz gta vc i pare innych mam zainstalowanych.Mam jeszcze wolne 11gb a piosenek mam ok.400 wiec pamiec starcza,zdjec tez mam duzo.Bateria no nie wiem te 2h neta i 1hi gier smsy itd to starczy na caly dzien spokojnie ale to wszystko zalezy od ustawien jasnoci wyswietlacza jak wezmiesz na full to bateria leci jak poje... :P ale tak 60-70% i jest dobrze i w miare jasno :P.Ogólnie jestem zadowolony z tego telefonu,za ile planujesz go kupic?? Ja mojego kupilem za 680 prawie nowego.

Edytowane przez jjack
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Heh... zwykły filmik z samolotu a zresztą już nie mam xperii zamieniłem na iphone'a 4.Z zalet xperii no to był by chyba aparacik,nawet dobre bebechy bo gta vc na full prawie chodziło,w kwestiach muzyki się nie wypowiadam bo przez zakupem w wielu recenzjach pisali ze ma dobry glosnik i jest bardzo dobra na sluchawkach a ten moj iphone teraz jest lepszy z glosnika i sluchawek.Ekran też ta P ma nie najgorszy :P.Jak byś miał o jakieś konkrety pytania to pisz bo tak ogólnie to nie wiem co by cię interesowało ;P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...