Skocz do zawartości

Jaka karta jest w tej chwili najbardziej opłacalna?


Recommended Posts

Witam!

 

Mam pytanko do was,jaką kartę najbardziej ie opłaca w tej chwili kupić pod względem cena/wydajność?

I jaka będzie sobie radzić z nadchodzącymi tytułami,biorąc pod uwagę czynniki wyżej podane.

 

W grę wchodzą tylko GPU od AMD,nie interesuje mnie Nvidia.

 

Z góry dzięki za zainteresowanie tematem i odpowiedzi :)

Link to post
Share on other sites
Gtx660ti to złom nie warto jej kupować weź hd7950 bądź hd7970

@up jak się nie znasz to się nie wypowiadaj.

 

 

Po pierwsze niech założyciel tematu określi do jakiej kwoty, bo dla mnie jak ktoś pisze cena/wydajność to jest to średnio/wysoka półka typu 7870/7850. Nie pierdziel mi tu że się nie znam, myślisz że napisałeś 800 postów to pozjadałeś wszystkie rozumy, jakbym nie patrzył na cenę to też poleciłbym autorowi 7970 Ares II w CF lub 6990!

Edytowane przez Gość
Link to post
Share on other sites
Cena to w granicach 800zł,wyleczyłem się już z układów powyżej 1000zł. A proc jakiego posiadam to AMD A10 5800K.

 

w takim razie powtórzę:

 

2. brać zwykłego 7870 od MSI lub Szafira za ok 850zł.

 

lub 660 od Gigusia za jakieś 810zł lub za ok. 740zł Szafira 7850.

Edytowane przez Barsa
Link to post
Share on other sites
fajny szit :D

Według Ciebie Sony,nie komentuj,bo sam masz nie za bardzo zajebistego Intela :D Podstawka stara jak moja babcia :D

Nie kupuje proca pod nie wiadomo jakie OC,tylko ma odpowiadać moim oczekiwaniom.Czasy gdy wydawałem fortunę na PC się skończyły,a po drugie nie mam zamiaru płacić Intelowi raz więcej za ich obecnie produkowany shit :D Tyle w temacie :)

 

Hd 7870 będzie chyba dobrym wyborem :)

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites
ale wciąż wydajny ;)

To nic tylko się cieszyć.Kupiłem 5800K i jestem bardzo zadowolony,tylko dziwi mnie podejście osób,które nie miały tego procesora nawet w ręce,a mówią jaki on to nie jest,i wierzą w suche testy z internetu,gdzie i tam wcale nie wynika nic takiego by był to "shit" ale nie będę zaczynał tematu w temacie...

 

P.S. Rekord tego proca w ekstremalnym OC to niecałe 8GHz, więc nie powie mi nikt ze to chłam... Niżej artykuł:

 

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/amd-a10-5800k-procesor-7936-msi-fm2-a85xa-g65-podkrecanie-hero-rekord.htmlhttp://www.benchmark.pl/aktualnosci/amd-a10-5800k-procesor-7936-msi-fm2-a85xa-g65-podkrecanie-hero-rekord.html

 

Co do karty,to wychodzi ze jest to HD7870,ale zastanawiam się czy seria 68xx tez nie jest czasem opłacalna??

Edytowane przez Nextassy
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

http://www.pixmania.pl/pl/pl/13299860/art/his/radeon-hd-6950-iceq-2-gb.html?

Taką kartą chwalą się na southboxie czy jak to tam się zwie.

To jest najbardzij opłacalne prawie 200zł tańsze od 7850 a wydajność praktycznie taka sama.

Jak bym miał brac nową kartę to bym ją kupił bez wahania chociaż uchodzę za fana nv.

Edytowane przez Igoruss
Link to post
Share on other sites

@Vakarian Jakbyś się znał to byś wiedział ze 660TI jest totalnie nieopłacalny bo różnica w wydajności z 660 "gołym" jest totalnie niewarta jakiejkolwiek dopłaty.

 

Jakieś 2 miesiące temu wraz ze znajomym podkręciliśmy 660Ti Gigabyte WF2 na procesorze i5 2500K, co dało nam wynik sporo ponad P9000 punktów w 3DMark11 i karta jest stabilna. Myślę więc że to opłacalny zakup.

 

Przestańcie używać zwrotu "znał", wielcy fachowcy, bo tylko idiota lub ślepy "Fanboy" twierdziłby że GTX660Ti to "złom". Karta jak najbardziej warta swojej ceny i na pewno godna uwagi, zresztą chyba najbardziej opłacalna ze stajni Nvidia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...