Skocz do zawartości

Projekt Toxic Viper - wybór obudowy pod chłodzenie CPU.


Recommended Posts

No ja się nad tym zabiegiem zastanawiam.

 

Co do Twojego projektu to zrobiłbym tylko jeden kolor dodatkowy. Np zielony (bo lubię ten kolor ;) )

 

Więcej kolorów to już będzie faktycznie tęcza jak już ktoś wspominał.

Link to post
Share on other sites

Grafika raczej na pewno będzie pasowała, aż chciało by się zobaczyć pierwsze fotki heheh, wentyle to raczej oczywista sprawa, że powinny być ustawione tak jak wyżej wspomniano jeden owiewa żeberka radiatora, drugi wywala to ciepłe powietrze dalej. Dość gadaniny kupuj co trzeba montuj i uracz nas fotami z tego przedsięwzięcia   :P  :P  :P

Link to post
Share on other sites

No, dopóki ja nie odłożę pewnej sumy, to worklog'u nawet nie zakładam, bo byłby zbyt żałosny. Jedynie co mam, to noobski temat o moddingu Fractala. Również cięzko się zaprzeć i odmówić sobie pomniejszych przyjemności, kina z partnerką itp.. I fundusz paruje szybciej niż można to sobie wyobrazić..

Link to post
Share on other sites

Chłopaki nie rozmawiajmy tu o funduszach bo jak każdy zacznie tak narzekać to zamiast o sprzęcie to będziemy o pierdołach jak panie na targowisku rozmawiać :) Wiadomo, że każdy przędzie jak może i chciał by coś ciekawego u siebie zmajstrować. Sam mam taką wypłatę, że czasami się zastanawiam co ja robię w tym kraju jeszcze, a rachunki za wszystko coraz większe heh, ale cóż koniec biadulenia bo to nie ten dział   :!:  :!:

Rozwijając wątek funduszy ale już na temat związany ze sprzętem to co to by była za zabawa jak byśmy poszli do sklepu kupili co potrzeba zamontowali cyknęli foty i ........  :?:  :?:  :?:

No właśnie nie było by tu o czym dyskutować heheh. W każdym bądź razie wpisuję się na listę śledzących temat, bo na pewno będzie tu widowiskowo.

Link to post
Share on other sites

Chłopaki nie rozmawiajmy tu o funduszach bo jak każdy zacznie tak narzekać to zamiast o sprzęcie to będziemy o pierdołach jak panie na targowisku rozmawiać :) Wiadomo, że każdy przędzie jak może i chciał by coś ciekawego u siebie zmajstrować. Sam mam taką wypłatę, że czasami się zastanawiam co ja robię w tym kraju jeszcze, a rachunki za wszystko coraz większe heh, ale cóż koniec biadulenia bo to nie ten dział   :!:  :!:

Rozwijając wątek funduszy ale już na temat związany ze sprzętem to co to by była za zabawa jak byśmy poszli do sklepu kupili co potrzeba zamontowali cyknęli foty i ........  :?:  :?:  :?:

No właśnie nie było by tu o czym dyskutować heheh. W każdym bądź razie wpisuję się na listę śledzących temat, bo na pewno będzie tu widowiskowo.

 

Hehe wiadomo nie ma co biadolić o zarobkach i naszym pieknym kraju, na ile będę mógł to będe stopniowo kupował części do moddingu i podzespoły do kompa, jest zima to mniej kasy mam a wydatki większe ale jakos dam radę i przetrwać ten okreś i kupię co potrzeba, miałem 1000zł teraz wydac na procka, płytę, pamiątki i dvd ale chyba nie wypali bo musze trochę węgla dokupić :D

Pewnie teraz tylko kupię budę i może jakąś duperelę do obudowy i przerzucę stare graty do nowej budy ;)

 

Dzięki za śledzenie wątku na pewno projekt ruszy :)

Nie wiem czy zostawić ten temat czy zrobić workloga i dodawac tam fotki i filmiki z opisem jak myślicie ?

 

P.S

 

Greg3or też śledzę Twój temat :D

Edytowane przez Stef92
Link to post
Share on other sites

jak coś to poproś o przeniesienie 

 

Tez nie pomyślałem sam jestem moderatorem i administratorem a zapomniałem o tej funkcji.

To jak już kupię budę to poproszę Moda o zmianę tematu na Projekt Toxic Viper by Stef92 i przeniesienie do działu Worklog.

 

Edit

 

Połączenie kolorów o które mi chodzi miałem caly czas w głowie już teraz mi się przypomniało czemu, nie wiem czy kojarzycie gazetę motoryzacujną Street  Xtreme mam jej stary egzemplarz z 2005 roku w którym był zaprezentowany samochód Boba Mulla Chevrolet Z24 "EVIL"

 

http://sp4.fotolog.com/photo/20/12/95/prospeed/1233088780120_f.jpghttp://www.1carpictures.com/data/media/17/chevrolet-2004-Blaupunkt-evil-z24-sound-tuning-car-10.jpg

Edytowane przez Stef92
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Słuchajcie żyję jak by coś :D
W weekend byłem na uczelni a dziś odkopuję się z maili od klientów i kończę dopiero pracę z soboty a już poniedziałek się zaraz skończy :D
Poztaram się ugryśc temat obudowy w tym tygodniu jeszcze żeby temat nie umarł :)

Pozdrawiam Wszystkich ;)



Myślę jeszcze nad takimi oplotami są u Darmacza ale w tym momencie akurat niedostepne.

http://www.darmacz.pl/index.php?main_page=product_info&cPath=13_43_845&products_id=2515

http://www.darmacz.pl/bmz_cache/b/b1581653465b7df534d227fcc764aab9.image.453x285.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ta kamerka nie ma wejścia na zewnętrzny mikrofon niestety :(
Jest klika drobnych rzeczy którymi różni się Gladius od Coolbay VX.
W NOX; dodatkowa pułka 3 dyski którą można wyjąć, boczna pokrywa z przyciemniany oknem plexi, kolorystyka śledzi, i tacy pod płytę a także innych elementów w kolorze sielonym, inne wentylatory i to chyba wszystko.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...