Skocz do zawartości

The Elder Scrolls Online


Recommended Posts

Witam, w lipcu tego roku premiera gry The Elder Scrolls Online zapraszam na trailer

 

 

 

Powiem szczerze że od grania w SKYRIMA zachciałem mmo i jednak po czasie usłyszałem że jednak będzie, póki co mało wiadomo, czy to bedzie abonament czy free nie wiadomo, zależy mi na rozwoju postaci czyli masa itemów masa skili oraz duże drzewka umiejętności , chce siedzieć wciąz myśląć jak ulepszyć jak zmienić itd, oby nie było jak w GW2 grzebanie w kupie i bieda w umiejetnościach postaci nie wspominając o itemach, bieda bieda i jeszcze raz bieda, każdy lubi coś innego ale ja cenię grafikę i to bardzo póki co naważniesze to co wymieniłem zaważy na tym czy kupię grę...

 

Smieje się czasem ale jak ta gra nie wyjdzie jak chcę to koniec z komputerami i kupuje nowej generacji konsole, heheh

 

Uwielbiam gry nawiązujące do średniowecza, łuki, tarcze i topory z odrobiną nutki magi. Zawsze kręciły mnie kombinacje 2x1h jednoręczne ale w grach miały najsłabszy dps :[ Nie lubie skakania po drzewach i mieczy większych od samej postaci, mam nadzieję że postacie magów nie będą jak zwykle wyrywały z butów wojów jak to popularne jest w grach MMO, czekam na wasze opinie, pozdrawiam

Edytowane przez malboro511
Link to post
Share on other sites

Gra zapowiada się bardzo ciekawie ale zastanawia mnie jak będzie zrobiony system walki. Do Skyrima podchodziłem kilka razy ale za każdym razem wywalałem tą grę po kilku godzinach grania. Dla mnie system walki w Skyrim jest strasznie sztywny, szczególnie po przełączeniu na widok z 3 osoby. Oby też nie zrobili jeszcze gorszego systemu walki jak w innych typowych grach MMO - klikając myszką na target. Chciałbym aby zrobili dynamiczny system walki jak w Kingdoms of Amalur, Wiedźminie 2 czy w Tera Online.

Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites

Czekam niecierpliwie! Z nadzieja zapisalem sie wczoraj na betatesty, a nuz sie uda ;)

Uwielbiam Morrowinda, spedzilem przy nim setki godzin i to wiele lat po premierze, Oblivion to spadek jakosci (niestety), ale w Skyrim poczulem sie jak w domu, mimo paru niedociagniec. TES Online powinien laczyc wszystko co najlepsze z Morrowinda i Skyrima, dajac nam mozliwosc przezywania przygody ze znajomymi :)

Link to post
Share on other sites

Na pewno nie będzie jak w skyrimie widok z oczów prosto na ręce, tylko całą postać, oraz tak:

 

The Elder Scrolls, jest oparta na systemie znanym z jednoosobowych części cyklu – lewy przycisk myszy odpowiada za atak, prawy za blok. Dzięki temu jest ona o wiele bardziej atrakcyjna i dynamiczna niż w przypadku tradycjnych MMORPG. Warto tutaj wspomnieć także o trybie PvP, w ramach którego gracze mogą wziąć udział w zdobywaniu zamków i twierdz z wykorzystaniem maszyn oblężniczych, przejmowaniu kopalń, farm itp.

 

Będzie dynamika ale możliwe bardzo mały rozwój postaci oraz mało skili brak paska i np 1-9 czyli reasumując nie będzie to dynamika z God of War prędzej obstawiam na sztywny atak, prostota w swej prostocie rozwojowej, oby zrobili fajne postacie nie proste i sztywne jak z drewna ;]

 

Dobra ok, jeżeli nie będzie skili licznych to chociaż niech zrobią masę itemów nie chcę być taki sam jak inni, mmo ma to w sobie że tracisz dnie i noce nie tylko na expieniu ale i farmieniu itemów....zobaczymy jak to będzie

 

Z włąsnych doświadczeń wiem że nie każdą grę kupuje się przed premierą tym bardziej oceniając po okłądce

Edytowane przez malboro511
Link to post
Share on other sites

szkoda tylko, że graficznie znów klon WoW'a czyli pastelowe cartoon network o kanciasto-fikuśnych proporcjach ciała, po tym jak zrąbali tym TOR (no nie tylko tym, ale nie ważne) trochę mnie taka oprawa zniechęca, cholera TES zawsze był w jakiś sposób przełomowy graficznie, starali się by wyglądał realistycznie a tu taka popierdółka... no zniesmaczony jestem

Link to post
Share on other sites

No co prawda to prawda, mimo pieknych artow i filmików gra raczej okrojona, tym bardziej że tylko na pc a nie każdy ma komputer przed potopowy i chce zobaczyć ładną grafikę

 

w cale nie trzeba mieć nie wiadomo jakiego kompa, żeby gra przyzwoicie wyglądała, rzuć okiem na STO, da się 

 

Ogólnie, że TES Online będzie tylko na PC to mogliby mocno podrasować silnik ze Skyrim'a. Jak wiadomo silnik ma spore możliwości, a jest ograniczany przez specyfikacje starych konsol.

 

przecież online nie jest na creation engine tylko na jakimś innym tworze napisanym pod niego

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...