Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich użytkowników.

Planuje w najbliższym czasie pokusić się o montaż eyefinity na sli kart z seri gtx 670 lub 680.

Z samymi kartami również jeszcze nie zdecydowałem gdyż pierw che oszacować koszta aby wiedzieć jaką kwotę  pieniążków przygotować.

 

Wracając do sedna sprawy.Nie mam bladego pojęcia o monitorach,matrycach i wszystkim co z tym związane.Do tej pory do komputera miałem podłączony tv Bravia "32 LED i najwyższy czas na zmiany gdyż  znów kupiłem ps3 ,a ciągłe przełączanie pomiędzy kanałami konsola<>pc jest kłopotliwe.

 

Jako ,że nie jestem osobą robiącą nic na pół gwizdka postanowiłem od razu zainwestować w 3 monitory i dwie nowe karty graficzne.Jakie monitorki moglibyście mi polecić do takiego zestawu.

Oczywiście im taniej tym lepiej ,ale nie zapominajmy też o odpowiedniej jakości i rozmiarze(24-27 cali).Podobno jeden z monitorów lub wszystkie powinny posiadać displayport ,aby wszystko mogło wspólnie działać.

 

Podsumowując:

- 24-27 cali

- w miarę możliwości cienka ramka

- wszystkie potrzebne wtyczki znajdujące się w przysłowiowej dupce

- opcjonalna możliwość przykręcenia takiego gadgetu

http://www.monoprice.com/products/product.asp?c_id=109&cp_id=10828&cs_id=1082808&p_id=5402&seq=1&format=1#largeimage

 

Czekam na interesujące propozycje.

Pozdrawiam

Edytowane przez Mizuro
Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim technologia Eyefinity jest od AMD i tyczy się Radeonów. Ciebie interesuje Nvidia Surround, skoro mówisz o GTX'ach.

 

Określ do czego Ci potrzebne te trzy monitory? Grasz w pokera? Do gier? Do pracy?

 

Jeżeli do gier to SLI z 670 jest wskazane. Jeżeli do pracy to jedna karta wystarczy. Podaj również budżet jaki posiadasz na monitory i w tej kwestii posłuchaj porad kolegi drachenfelesa. Na początek możesz poczytać: http://forum.benchmark.pl/topic/64117-chce-monitor-za-chce-monitor-do/

Link to post
Share on other sites

AOC i2367fh jest "prawie" bez ramki tylko 2mm

LG IPS z serii 7 są jeszcze lepsze tylko 1,2mm

 

przynajmniej jeśli wierzyć materiałom promocyjnym, tutaj mamy fajny komentarz na ten temat:

 

także, nie nie ma monitorów z cienką ramką, są tylko z grubą albo zakłamaną

Link to post
Share on other sites
Przede wszystkim technologia Eyefinity jest od AMD i tyczy się Radeonów. Ciebie interesuje Nvidia Surround, skoro mówisz o GTX'ach.

 

Określ do czego Ci potrzebne te trzy monitory? Grasz w pokera? Do gier? Do pracy?

 

Jeżeli do gier to SLI z 670 jest wskazane. Jeżeli do pracy to jedna karta wystarczy. Podaj również budżet jaki posiadasz na monitory i w tej kwestii posłuchaj porad kolegi drachenfelesa. Na początek możesz poczytać: http://forum.benchmark.pl/topic/64117-chce-monitor-za-chce-monitor-do/

 

Dziękuję za odpowiedzi

Skoro już pytasz monitory będą wykorzystywane do gier mmo oraz fps jak również tego streemowania na platformie twitch co też ciężko było ogarnąć z jednym monitorem.

Edytowane przez Mizuro
Link to post
Share on other sites

Bardzo dziękuję wszystkim na opinie.

Zdecydowałem się już na zakup 2x GTX 670 Gigabyte OC WF oraz 3x LG IPS277-BN

 

Rozumiem ,że jako te monitory nie posiadają displayport będę potrzebował jednej przejściówki. Czy możecie coś polecić? 

Edytowane przez Mizuro
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...