Skocz do zawartości

Najlepsze gry 2012


Recommended Posts

Jakie waszym zdaniem są najlepsze gry 2012 roku?

Według mnie ubiegły rok był strasznie "biedny" pod tym względem.

Mam tylko nadzieję, że 2013 miło nas zaskoczy ;-)

 

Już w najbliższych miesiącach czekają nas przecież premiery następujących tytułów:

Luty: Aliens: Colonial Marines, Dead Space 3, Crysis 3

Marzec: BioShock Infinite, Metro: Last Light, Nowy Tomb Raider, Resident Evil 6 (wersja PC)

Zapowiada się wysyp naprawdę dobrych gier, zobaczymy co z tego wyjdzie...

 

Poniżej link do mojego zestawienie Top10:

http://gracz.org/top-10-najlepsze-gry-2012-roku/

Link to post
Share on other sites

Już w najbliższych miesiącach czekają nas przecież premiery następujących tytułów: Luty: Aliens: Colonial Marines, Dead Space 3, Crysis 3

 

A weź mnie nie w...... z tym crysisem  :). Któryś rok temu 1 część miała jakis błąd ( przed i  po zainstalowaniu patcha ) i pod koniec gry podczas walki na statku zwiecha ( 2 x próbowałem przechodzić grę po czym kosz ). Teraz Crysis 2 równiez pod koniec gry zawiesił kompa. Po restarcie pomimo ,ze sejwy były fizycznie obecne gra ich nie widziała (pozatym sam system sejwów arcy denerwujacy ). Żadne rady nie pomogły . I w ten piękny sposób nie skonczyłem ani 1 ani 2 części. Pozatym czym w Crysisie 3 mozna się podniecać ?, skoro grafika na poziomie 1 i 2  części ( aczkolwiek dodano parę efektów i tyle.) gdzie inteligencja botów zerowa (porównaj do 13 letniegoUT czy nowszego HL 2 ) , wykonanie i ruchy postaci katastrofalne ( postacie powinny ruszać się i wygladac jak w serii  COD MW i BF3 ) , wykonanie wnętrz beznadziejne ( 12 letni doom 3 z sikmmodem i wulfen teksturami pokazuje co potrafi niebywale dopracowany design , kapitalne odwzorowanie materiałów np. metal to metal itp). Jedyny plus serii CRysis jaki zauwazyłem to tzw. ,,widoczki'' , roślinność , ogrom i głębia ......i tyle plusów...aha kombinezon faktycznie jest  w deche.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...