Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Siorka postawila mi nie lada wyzwanie. Mianowicie mam jej znaleźć jakiś telefon do 700zł. Ma on robić dobre zdjęcia, posiadać Androida, ma dobrze działać na nim Skype, ma odtwarzać w miarę dobrze muzykę i jeszcze najlepiej jakby miał klawiaturę qwerty. Telefon nie będzie podkręcany ani rootowany. Do tego najlepiej, aby był nowy. Pomóżcie, bo mi już ręce opadają jak czytam o tych wszystkich fonach :o

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites

TAKI powinien być spoko, miałem pierwszą wersję (X10 mini pro), a ta jest ulepszona o kamerkę z przodu, lepszy aparat, większy i lepszy ekran, dual touch, nowszy android no i kolor dla siostry jak najbardziej trafny (różowy)  :)

Również TAKI o nim Ci wiele nie powiem, bo nie miałem, ale słyszałem bardzo dużo pozytywnych opinii na jego temat + ekran jest większy o 0,7cala, ale za to wygląd mniej "kobiecy" :)

 

Edit: Z tego co pamiętam to dźwięk moja xperia też miała super :)

Edit2: Będę edytował jak coś znajdę jeszcze :D

Edytowane przez kporys
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/sonyericsson-mk16i-xperia-pro-mk16i-gw24m-silver-i2938515151.html masz jeszcze takiego, minimalnie lepsze parametry niż w htc, ale za to droższy, więc wybór zależy od Twojej siostry :D Zawsze za zaoszczędzoną kasę może sobie kupić jakiś ciuszek czy coś i +100 do lansu za nowy telefon i +100 za nowe ciuszki (taki żarcik) :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

jakosc wykonania htc the best, SE gorzej. a co do parametrow to patrzysz tylko na takty procka a snapdragon w desire z jest w 45nm a w SE w 65nm wiec te 200mhz nie robi praktycznie roznicy wydajnosciowej. aczkolwiek tez jakas opcja:)

Edytowane przez silentpa100r
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Qwerty tak naprawdę Ci nie potrzebna. Lepiej większy ekran dotykowy + dobra klawiatura ekranowa, moim zdaniem.

Te telefony podane wyżej może i są fajne, ale nie za taką kasę.

Ode mnie:

HTC Desire S

Samsung Galaxy S I

Xperia Neo V

Może HTC One V byś złapał w dobrej cenie

Samsung Galaxy Advance

Samsung Galaxy Ace 2

 

Drobna uwaga, Sense jest zasobożerne, ale ram jest po to żeby go używać. Po co dziewczynie wolny ram? Żeby się pochwalić koleżankom: o popacz mam xxx wolnego ramu? :)

Link to post
Share on other sites

Nie ma potrzeby ich zamykac. Android sam zamknie kiedy bedzie trzeba.

Klawiatura ekranowa to nie meczarnia jesli ma sie odpowiednia. Ja nawet nie musze wpisywac najczestszych wyrazow, wystarczy ze wcisne spacje gdy dostaje podpowiedz jakiego slowa chce uzyc.

Link to post
Share on other sites

Siorka za dotykowymi nie przepada i wybrała by je tylko jakby w tym samym przedziale cenowym różnica w jakości i funkcjonalności dotykowych byłaby super przeważająca nad telefonami z QWERTY :) hehe. Zastanawia się teraz pomiędzy HTC Desire Z i SE MK16i. Jak padnie wybór dam znać ;)

 

Dzięki za pomoc wszystkim.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...