Skocz do zawartości

Telefon w przedziale 300-400zł


Recommended Posts

Witam

Dotyk w moim Lg gt540 już poraz trzeci zaczyna szwankowac.... a niestety skonczyła mi sie gwarancj, wiec nie wiem czy opłaca sie go naprawiać, dlatego chciałbym zakupić nowy telefon z systemem

Moje wymagania to:

 

- cena max 400zł, moze być używany ale nie wiecej niz miesiac

- system, najlepiej Android ale moze być też windows lub inne systemy o ile sa godne uwagi

- telefonu bede używał głównie do przeglądania interenetu i do różnorodnych aplikacji, często tez będe coś filmował lub robił zdjecia dlatego dobrze by było gdyby miał w miare przyzwoity aparat, na grach jakoś specjalnie mi nie zależy ale czasem z nudów w cos zagram

- wielkosc ekranu to minimum 3,6 cala

Edytowane przez liver128
Link to post
Share on other sites

W tym przedziale nie spodziewaj się cudów. Szczególnie problem będzie ze znalezieniem urządzenia z solidnym wyświetlaczem i dobrym aparatem.

 

Moje propozycje to jeżeli chodzi o nowe to ZTE Libra - bardzo przyjemny fon biorąc pod uwagę cenę może trochę słabiej z aparatem (tylko 3,2 Mpx) ale tragicznie też nie jest. Jeżeli zależy ci bardziej na jakości zdjęć poszukaj w modelach Nokii - wiadomo aparaty mają zawsze solidne.

 

Znacznie większy wybór masz wśród używek jak dobrze poszukasz - np. Lumia 610, Wave I, Galaxy Ace a nawet Iphone 3G.

Link to post
Share on other sites

na allegro są tylko 3 oferty tego ZTE libro w tym jedna za 400zł http://allegro.pl/smartfon-zte-libra-lepsz-blade-2gb-naviexpert-12m-i2947654096.html nie wiem czy opłaca sie go brać patrząc na słaby procesor (600mhz - tyle samo ma mój obecy lg gt540) i starą wersje androida 2.2 do tego jeszcze mały ekran poza tym na tej aukcji pisze że  aparat ma 5mpx a tak jak piszesz 3,2

 

a co powiecie na HTC 7 MOZART

 

 

Moze zamiast kupowac nowy telefon lepiej  naprawić stary ile mogłoby to kosztować? opłaca sie?

Edytowane przez liver128
Link to post
Share on other sites

Od wczorajszego weiczora ekran znowu dziła mi normalnie(jeździłem troche po nim palcami) ale zapewne zaraz znowu będzie wariował, narazie uzywam go oszczędnie

Gdybym wymienił ten digitizer to za ile mógłbym go sprzedać? Używany 2lata i 3 miesiace, stan wizualnie oceniam na 4 (ryski z tyłu obudowy i drobne ryski na wyświetlaczu który mi wymienili na gwarancji w lutym) 

 

Jaki telefon moglibyscie mi polecić do 400zł (nie drożej) co powiecie np o Xperii J albo SGS mini 2?

Link to post
Share on other sites

a co powiecie na xperie j którą szukałbym do 400zł max 2miesiace używaną

tutaj mówia że ma mieć aktualizacje do Jelly Bean który podobno jest bardzo szybki (porównywalnie do windowsa)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vWu9XMm1PtA



dzisiaj byłem w serwisie i powiedzieli mi że moga naprawić telefon za 60zł...narazie sie wsytrzymałem

 

oglądałem też nokie lumie 610 i nawet fajnie sie ja obsługiwało ale jak zobaczyłem tą recenzje to odrazu mi sie odechciało

jak to możliwe że na tej lumii nie można nawet zainstalwoac Angry birds przez małą ilosć ramu a taki gt540 obsługuja tą gre bez problemu mimo tej samej ilosci pamięc. Przecież podobno windows jest duzo szybszy wiec nie rozumiem
Link to post
Share on other sites

Szukałem tak jak Ty telefonu do 350zł, i znalazlem. Kupiłem Sony Ericssona Xperie X10. Nie byłem do niej przekonany, ale zalicytowalem za 295zl. Ostatecznie mówię że warto było i to naprawdę warto. Telefon miał służyć do internetu, sms, czasami gierki. X10 sie w tym sprawdziło, surfowanie bo internecie to czysta przyjemnosc, pisanie sms marzenie, a gry wiekszosc podstawowych chodzi płynnie, ale te bardziej wymagajace juz troche tnie. Używam oficjalnego androida 2.3.3, ale mozesz zmienic na szybszy np. dixperia8 gaming. Ogólnie polecam

Link to post
Share on other sites

Neo V wziąłbym z chęcia tylko ze za 400zł raczej nie da sie go wyrwać w bardzo dobrym stanie używanego 2 miesiące ... no max 



a co powiecie na ten telefon http://allegro.pl/lg-e900-16gb-win7-5-super-stan-nie-lumia-22m-gw-i2983740718.html aukcja zaraz sie skończy a cena jest bardzo niska warto brać?

Edytowane przez liver128
Link to post
Share on other sites

w poniedziałek dalem do naprawy mojego gt540 a dzisiaj przszyszedłem po odbiór i okazało sie że po wymianie wyświetlacza czy czegoś tam, dotyk teraz w ogóle nie działa wcześniej działał tylko był niedokładny. Najpierw mi powiedzieli ze to chyba coś innego jest zepsute ale powiedziałem im ze wcześniej jakos dotyk działal tylko był nie dokładny to powiedzieli ze pewnie mi gdzieś spadł, więc odpowiedziałem ze nigdzie mi nie spadł tylko dotyk zaczął sie psuć w trakcie oglądania neta. Na koniec powieedzieli zę jeszcze spróbuja inny ekran, ale wątpie zeby coś z tego było dlatego musze znalezc juz sobie telefon by narazie nie mam nawet zastępczego

na chwile obecną do 400zł nie moge nic znalezc z ekranem przynajmniej 3,5calowym dlatego pewnie kupie jakeigos tipo albo galaxy mini2, chyba ze mozna cos jeszcze lepszego kupic w cenie za około 350zł? (więcej nie chce wydawac na tak mały telefon)



znajedzie sie cos większego niz 3,2cala(tylko nie lumia 610) lekko uzywanego w tej cenie?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...