Skocz do zawartości

Darmowe kody do gier z kartami AMD


Recommended Posts

Witam czy to normalne że jesli ktoś kupuje karte wartą 1700zł, i w promocji jest wyraźnie napisane że przy takim i takim modelu są jakieś tam gry to chciałbym poprostu te gry dostać, Nie dość że nie dostałem kodów wraz z kartą, dopiero po napisaniu maila ktoś mi odpisał że kodów w tej chwili nie mają, jak będą to doślemy ok. Mineły 2 tygodnie przyszedł mail z kodem aby zarejestrować się na stronie AMD po wysłaniu ww kodu dostane kody do 3 gier, i jak się okazało dostałem kody już użyte przez kogo innego coś tu jest chyba nie tak czy ktoś się już z czymś takim spotkał myślę że wszyscy się domyślają o jaki sklep internetowy chodzi, często jest proponowany na forum.

Link to post
Share on other sites

No to pisz do nich znowu i przedstaw screeny które potwierdzają że nie można tego kodu użyć. I niech dają nowy. Nikt nie będzie zgadywał o jaki sklep chodzi. Jak chcesz to możesz go śmiało wymienić z nazwy.

Link to post
Share on other sites

Rabat 20% na grę Medal of Honor Warfighter Digital Deluxe wygasa 31 grudnia 2012 roku. Tak napisali w regulaminie http://www.morele.net/amd_promocja_swiateczna/?/amd_promocja_swiateczna ale akurat na niej mi nie zależało najbardziej to na farcry 3 tylko strasznie z uplay sie ciagnie max 250 kb/s gdzie z orgin czy steam mam ~15 mb/s 

Edytowane przez Igoruss
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...