Skocz do zawartości

Optymalne karty graficzne 100-2000zł


Recommended Posts

Do 2000zł lepiej dać: http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-matrix-hd7970-3gd5-radeon-hd-7970-3gb-ddr5-384-bit-dp-dvi-box-matrix-hd7970-3gd5-535128/

Lub Lightning, ale na Morelach coś bardzo wysoką cenę mają.

 

tak, do 2000 koła brakuję msi Lightning, jak 7970 tak i 680, karty do OC i dla entuzjastów...

 

7750 i 7770 lepsze byłbyby tańsze konstrukcję.. po co asusy czy wersję do oc, te karty raczej nie będą się super kręcić niepotrzebny wydatek...

Edytowane przez Barsa
Link to post
Share on other sites

ja tam wolałbym deusa 500w lub 600w od tych xfx, niby super zasilacz od dobrego producenta ale nie ma takej głupoty jak niezależna kontrola napięć, a deusy też dobrze trzymają napięcia... po co przepłacać?

 

Zresztą zasilacze też zależą od procka, płyty itd... nie wiem czy jest sens tu coś dawać.

Edytowane przez Barsa
Link to post
Share on other sites

Uważam że bardzo dobrym pomysłem jest podzielić jeszcze propozycje na nowe konstrukcje jak i używane. Jedni wolą kupić coś bardziej wydajnego a używanego a inni zaś coś nowego, ale mniej wydajnego. Przykładem może być np HD6870 w swojej cenie jest wydajniejszy od np. 7770 podanego powyżej.

Link to post
Share on other sites

jednak w przedziale do 200 to moze lepiej tego 4850 nie polecac az tak bardzo...wile z nich uszkadza sie bardzo szybko,w servisie widzialem jak nowe ze sklepu prosto z pudelka juz byly zepsute.wina tam jest pamiec,bo to gddr5 i na taktowaniach jakie ustawil producen zwyczajnie sie wykrzaczaja...poza tym praktycznie kazda inna 4850 jest jak najbardziej na miejscu bo do tej pory pozwala na nienajgorsza zabawe

Link to post
Share on other sites

jednak w przedziale do 200 to moze lepiej tego 4850 nie polecac az tak bardzo...wile z nich uszkadza sie bardzo szybko,w servisie widzialem jak nowe ze sklepu prosto z pudelka juz byly zepsute.wina tam jest pamiec,bo to gddr5 i na taktowaniach jakie ustawil producen zwyczajnie sie wykrzaczaja...poza tym praktycznie kazda inna 4850 jest jak najbardziej na miejscu bo do tej pory pozwala na nienajgorsza zabawe

Nie orientuje się jaka jeszcze firma produkuje hd4850. 

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy jest sens brania Radeona HD 7850 2 Gb poniewaz w stosunku do wersji 1 Gb nie odczujemy prawie żadnej różnicy;)

Wersja 2 GB jest bardziej przyszłościowa, ponieważ większość gier z 2012 wykorzystuje już 2 GB.

Link to post
Share on other sites

w cenie do 300 zł dużo lepsza, chłodniejsza i mniej prądożerna od starego hd4850 to hd5770/hd6770 (ta druga lekko ponad 300 (320 w morele.net bodajże)

Uwzględniłem to w zestawieniu.Dzięki za wszystkie porady/komentarze . :)


Mógłbyś dodać kategorię w której będą karty używane w podobnych przedziałach cenowych :)

Nie dodam takiej kategorii, ponieważ mało ludzi kupuje używki gdy bd jakieś większe zainteresowanie to dodam.


@ref

@ref

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...