Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja polecam Thermaltake eSports Black Philips laser. Ma 4000dpi, można regulować wagę, a dla fanów świecących myszek można włączyć/wyłączyć podświetlenie loga i rolki w myszce... Wg skąpca najtaniej jest za ok.130zł.

Jedyny minus to brak przycisku "forward" (do przodu), gdyż jest tylko "back" (do tyłu) ale idzie się przyzwyczaić.

Czytałem opinie o jej niby awaryjności ale mój model chodzi bez zarzutu...

Link to post
Share on other sites
w innym temacie (ok. pół roku temu) polecano też A4tech x747

 Stary x747 jak najbardziej, jednak teraz masz tylko nową wersję, która ma zdecydowanie słabszy sensor.

 

W cenie x747 masz x-luca, x710bk oraz x760h, które są dużo lepsze od nowego 747.

Jeśli masz pieniądze, to bierz g400, do tego szmaciak typu: qck, goliathus, tracer X01, A4tech 200/500MP.

Akceleracja w windows'sie wyłączona?

Edytowane przez Cacek93
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Mam myszke za 20zł więc akceleracja nic raczej nie pomoże.

 Daję i to dużo, ja nawet na touchpadzie na lapku nie mogę wytrzymać z włączoną akceleracją.

 

 

Okey raczej wezmę tego g400 (dużo pozytywnych opinii), a czy pomiędzy x-luca, x710bk,x760h a tym g400 jest duża przepaść? 

 

To zależy od Ciebie, czy będziesz potrafił wykorzystać potencjał myszy i czy zauważysz różnicę, pierwsze trzy będą się spisywać świetnie do 800DPI, powyżej będzie już trochę gorzej.

Sam używam 900DPI na g400, bo więcej po prostu nie potrzebuję :) 

Jeśli jednak nie jesteś "hardkorowym" graczem fps (a wnioskuję tak, ponieważ jeszcze nie wyłączyłeś akceleracji) to na twoim miejscu brałbym x-luca i do tego jedna z podkładek, którą wymieniłem. Będziesz miał naprawdę fajny zestawik.

 

Edytowane przez Cacek93
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Firma TESORO organizuje konkurs w ktorym mozna wygrac myszke Shrike H2L i klawiature Durandal Ultimate G1NL.  Oba produkty z tego co wiem w  polskich  sklepach znajdą się na przelomie luty / marzec, Dokladne  Informacje o konkursie mozna znalezc na stronie http://www.tesorotec.com    jak i na facebooku  http://www.facebook.com/TesoroPoland  . 

Link to post
Share on other sites

cacek, za dużo teorii o tych sensorach, poważnie. Nawet tą "badziewną" Kinzu można komfortowo używać i na niej grać. To nie jest tak, że ta myszka się nie nadaje do niczego, bo spokojnie sobie na nich pograsz. Ty patrzysz tylko i tylko na sensor, a ważna jest też jakość wykonania, patrz tego tracera, przecież to jest odpust totalny.

Link to post
Share on other sites

 

Ty patrzysz tylko i tylko na sensor, a ważna jest też jakość wykonania, patrz tego tracera, przecież to jest odpust totalny.

Niektórym się podoba.. co na to poradzisz, poza tym wnioskujesz jaka jest jakość wykonania po zobaczeniu zdjęcia?  

Wykonanie też nie jest najgorsze. Sensor to serce myszki, więc należałoby aby było dobre.

Fakt faktem znaczna część ludzi nie zauważy różnicy, ale jeśli mam do wyboru kilka szczurów z tego samego przedziału cenowego, to lepiej kupić tego z lepszym sensorem.  Poza tym po kiego grzyba mam wydawać na kinzu taką sumę pieniędzy skoro nie ma lepszego sensora od a4tech'ów? Natomiast jeśli chcesz wygodnej, ergonomicznej myszy to taniej masz g300, a nawet IE 1.1, która kosztuje 20-40zł i będzie precyzyjniejsza od kinzu...

Link to post
Share on other sites

 

Nie zakładam kolejnego tematu, więc podepnę się pod ten. Jaką myszkę+ podkładkę polecacie do 150zł ? 

Optyki: IE 1.1/3.0, WMO, x-luca, x710bk avago 3060, 760h, x7 705, abbysus, azurues mini (ma predykcję).

Lasery: Tracer Sniper, Sharkoon Drakonia, G500.



Pod laser twarda podkładka: Tracer X02, a4tech 800MP.

Pod optyk szmaciak: Tracer X01, A4tech 200/500MP, qck, goliathus speed.

Link to post
Share on other sites

 

Co sądzisz o logitech g400 ? Warta swojej ceny?

O nie, nie wymieniłem najlepszej myszki. Jest wart... każdej złotówki. Sam się o tym przekonałem, jako jego właściciel.

To jest optyk, więc szmaciak będzie najlepszy. Jeszcze jedno, akceleracja w windows'ie wyłączona? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...